kronika policyjna

Kradzież fiata
21 listopada 2014r. Nieustalony sprawca z parkingu przy ul. Korczaka w Olkuszu ukradł fiata ducatoo wartosci około 55 tys. zł. Policjanci pracują nad ustaleniem sprawcy tej kradzieży.

Uszkodzenie samochodu
Także w piątek 21 listopada w Wolbromiu, na ul. 3-maja, nieustalony do obecnej chwili sprawca uszkodził ostrym narzędziem powłokę lakierniczą w zaparkowanej w tym miejscu toyocie. Ustalanie wysokości strat właściciela auta trwa.

Włamanie do domu w Osieku
23 listopada br. w Osieku doszło do włamania z kradzieżą. Mieszkańcy domu stracili m.in. pieniądze i biżuterię. Policja ustala sprawców, którym grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Usiłowanie kradzieży samochodu
W ostatni poniedziałek 24 listopada nieustalony sprawca, po uprzednim zdemontowaniu zamka zaparkowanego przy ul. Tuwima BMW, dostał się do środka samochodu. Ostatecznie włamywacz nic nie ukradł. Najprawdopodobniej spłoszył go alarm. Wstępnie oszacowane straty wynoszą 5000 zł.

Włamanie do garażu
24 listopada mieszkanka Klucz powiadomiła miejscowych funkcjonariuszy o włamaniu do jej garażu, z którego skradziono rower o wartości 700 zł. Do włamania z kradzieżą doszło kilka dni wcześniej, dokładnie 19 listopada. Trwa ustalanie sprawcy.

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o