kronika policyjna

Olkusz. Uszkodzono samochód
Policjanci z komendy w Olkuszu przyjęli zawiadomienie o uszkodzeniu samochodu osobowego marki Alfa Romeo. Do zdarzenia doszło 17 kwietnia na ulicy Legionów Polskich w Olkuszu. Sprawca zarysował lakier w samochodzie. Straty jakie wyrządził oszacowano na kwotę około 1200 złotych.

Olkusz. Włamanie do sklepu i altany
W minionym tygodniu policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu odnotowali dwie kradzieże z włamaniem. 21 kwietnia włamano się do jednego ze sklepów znajdujących się w Olkuszu. Złodziej ukradł alkohol i papierosy. Z kolei 22 kwietnia br. na ulicy Oskara Kolberga w Olkuszu włamano się do altany, z której skradziono telefon komórkowy.
Za kradzież z włamaniem kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Bukowno. Kradzież paliwa
23 kwietnia ze stacji benzynowej skradziono paliwo. Kierujący bmw zatankował samochód i odjechał z miejsca nie płacąc rachunku. Sprawą kradzieży zajmują się policjanci z Bukowna.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
P X T
P X T
6 lat temu

Proponuję o sumienne zaapelowanie do społeczeństwa, może ktoś widział albo słyszał chrzęst jak zarysowywano ten samochód, albo tego wyjeżdżającego złodzieja benzyny. Na pewno wyjeżdżał z piskiem opon, może ktoś słyszał. Niech się zgłosi.
Od jakiegoś czasu już noszę przy sobie notes i długopis, żeby w razie takich spostrzeżeń zapisywać szczegóły ewentualnych zdarzeń, tak jak numery rejestracyjne i ołówek aby naszkicować portret pamięciowy, ze względu na słabą pamięć podręczną.