kronika policyjna

Włamanie do sklepu mięsnego
27 stycznia w Olkuszu na osiedlu Tysiąclecia  włamano się do jednego ze sklepów mięsnych. Nieustalony sprawca ukradł wędliny i produkty spożywcze o wartości prawie 1000 złotych.

Włamanie do salonu gier

30 stycznia na osiedlu Tysiąclecia doszło do kolejnego włamania. Tym razem łupem sprawców padły fanty z salonu gier. Policja ustala wysokość strat poniesionych przez właściciela.

Przywłaszczenie portfela
30 stycznia mieszkaniec Troksa powiadomił Policję, że nieustalony do tej chwili sprawca, w jednym z olkuskich marketów w Olkuszu, przywłaszczył sobie jego portfel pozostawiony przy kasie. Pokrzywdzony stracił pieniądze oraz dokumenty. Sprawcy czynu grozi kara pozbawienia wolności do lat trzech.

Skradzione polo
31 stycznia z parkingu przy ul. Niepodległości w Bukownie skradziono volkswagena polo. Straty w wysokości 2000 zł poniósł tamtejszy mieszkaniec. Funkcjonariusze ustalają sprawcę tej kradzieży z włamaniem.

Stracił telefon
31 stycznia w Olkuszu mieszkaniec Rabsztyna w wyniku kradzieży stracił telefon komórkowy marki Samsung Galaxy S4. Sprawcy grozi kara pozbawienia wolności do nawet pięciu lat.

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze