paragraf-blacha

Pizzowi wandale
24 lipca. Na tysiąc złotych wycenił straty właściciel pizzerii przy ulicy Główniej w Laskach, gdzie uaktywnili się dwaj wandale. Niszczyciele nie cieszyli się zbyt długo bezkarnością, zostali zatrzymani przez policjantów z Bukowna.

Potrąciła na pasach
28 lipca. Z ogólnymi obrażeniami trafił do szpitala starszy mężczyzna potrącony przez auto przy ulicy Głównej w Bolesławiu. Kierująca daewoo mieszkanka tej miejscowości doprowadziła do wypadku na przejściu dla pieszych.

Groził, że zabije
28 lipca. Olkuscy dzielnicowi zatrzymali 27-letniego mieszkańca Olkusza, który ma na sumieniu uszkodzenie mienia i groźby karalne. Pijany mężczyzna zniszczył drzwi w mieszkaniu przy ulicy Skalskiej i odgrażał się mieszkającej tam kobiecie, że ją zabije. Odpowie za podwójne przestępstwo.

Po domestos do przedszkola
30 lipca. W ręce olkuskich mundurowych trafił olkuszanin, który po pijanemu postanowił uzupełnić domowe zapasy artykułów chemicznych. Pomylił kierunki i zamiast do sklepu trafił do przedszkola na osiedlu Młodych, a pomieszczenie gospodarcze potraktował jak półki w markecie. Placówka szacuje straty.

Pobili i zniszczyli auto
31 lipca. Nie wiadomo czy ułańska fantazja, ale na pewno nadmiar alkoholu sprawił, że dwóch mieszkańców Zimnodołu będzie miało poważne kłopoty z wymiarem sprawiedliwości. Mężczyźni w wieku 24 i 25 lat pobili mieszkańca Bukowna oraz towarzyszące mu osoby a potem wyrwali boczne drzwi w należącym do poszkodowanego chryslerze. W organizmie jednego z nich buzował promil alkoholu, drugi zdążył ich wchłonąć dwa razy więcej.

Kraksa z pijanym
1 sierpnia. W Chrząstowicach kierująca fiatem kobieta zderzyła się motocyklistą. Do wypadku doszło najprawdopodobniej na skutek wymuszenia pierwszeństwa przejazdu. Kierujący jednośladem 48-letni mieszkaniec Chrząstowic trafił do szpitala z obrażeniami głowy i nogi. Stan zdrowia to nie jedyny jego problem, bowiem okazało się, że wsiadł na motocykl mając w organizmie 0,8 promila alkoholu. Odpowie więc za popełnienie przestępstwa.

Wtargnął pod koła
2 sierpnia. Pieszy został ranny w wypadku do jakiego doszło na prostym odcinku drogi w wiosce Podchybie. Poszkodowany, mieszkaniec Suchej, prawdopodobnie wtargnął na jezdnię wprost przed nadjeżdżającym pojazdem. Ze złamaną nogą i wstrząśnieniem mózgu trafił do olkuskiego szpitala.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze