kronika policyjna

Bukowno. Nie udzielenie pierwszeństwa przejazdu
W minioną sobotę 3 września w Bukownie miał miejsce wypadek drogowy z udziałem motocyklistki.

Kierująca jednośladem trafiła do szpitala. Policjanci z Olkusza ustalają wszystkie okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na skrzyżowaniu ulicy Kolejowej z Leśną. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 19-letnia kierująca Renault Modus, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu wyjeżdżającej z ulicy Leśnej motorowerzystce jadącej ulicą Kolejową w kierunku Bolesławia. Kierujące zostały poddane badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu i obie były trzeźwe. 55-letnią kierującą motorowerem przewieziono do Szpitala w Olkuszu z podejrzeniem złamania przedramienia.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
,,,
,,,
6 lat temu

[quote name=”Barbara”]Po co takie informacje policja podaje do publicznej informacji ? Kto na to zezwala i kto za ten tekst płaci ? Bezsansu ![/quote]
Po to podaje, żeby statystyki utrzymać na jako takim poziomie w zamian za licznie umarzane śledztwa w innych sprawach w których sami uczestniczą.

Barbara
Barbara
6 lat temu

Po co takie informacje policja podaje do publicznej informacji ? Kto na to zezwala i kto za ten tekst płaci ? Bezsansu !

P X T
P X T
6 lat temu

Gdyby wcześniej dorwali 55 latkę, skuli i spuścili manto, może by nie trafiła do szpitala jako uczestnik kolizji, ale co najwyżej na jakąś rehabilitację z powodu co najwyżej zwichnięcia tego przedramienia.

pavv
pavv
6 lat temu

No to się nasze dzielne milicjanty napracowały w tym tygodniu.