kronika policyjna

Do zderzenia trzech samochodów osobowych doszło na ul. Dwudziestu Straconych we wtorek po południu. Droga była przez dłuższy czas częściowo nieprzejezdna.

Jak informuje olkuska policja, olkuszanka kierująca renault twingo skręcała w lewo z ul. Dwudziestu Straconych w ul. Kluczewską. – Kobieta wymusiła pierwszeństwo na mieszkańcu Olkusza, który jechał mercedesem ul. Dwudziestu Straconych w kierunku drogi krajowej 94. W wyniku zderzenia renault twingo dachowało i uderzyło w stojącego za nim opla astrę. Kobieta kierująca twingo trafiła do szpitala – informuje oficer dyżurny olkuskiej policji asp. szt. Marcin Kamionka.

Kierowcy musieli się liczyć z utrudnieniami w tej części miasta. Ulica Dwudziestu Stracionych od świateł do ul. Kluczewskiej była wyłączona z ruchu. Wyznaczono objazd drogą krajową 94, ul. Spółdzielczą i dalej w ul. Kluczewską, do ul. Dwudziestu Straconych.

wypadek

 wypadek1

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kierowca
kierowca
10 lat temu

a może by tak przesunąć parkan hurtowni, przeciez on caly zakręt zasłania, albo zamienic na ogrodzenie ażurowe .

Ren_OLK
Ren_OLK
10 lat temu

Już nie wymyślajcie dachowania i zastanówcie sie zanim podacie jakąś informacje ludziom.

Pewne
Pewne
10 lat temu

Moze baba nie spodziewala sie z jaka predkoscia porusza sie mercedes, byc moze gdyby on mial mniejsza predkosc nie doszloby do tego zdarzenia.

Balanga
Balanga
10 lat temu

Jak zwał tak zwał znowu baba zawiniła. W tym miejscu należy zachowac szczególną ostrożnosc. Czi czi gamba drondił znów ktoś zap…lił.

Pewne
Pewne
10 lat temu

Nie było dachowania, jedynie renówkę obróciło dookoła z 3 razy. Renówka wymusiła, ale mercedes miał na liczniku ponad 50km/h – obstawiam, że w granicach 80-90hm/h.

Kuba12
Kuba12
10 lat temu

Troszkę nieprawdę piszecie. Nie było żadnego dachowania a na opla spadła maska Reno. Troszkę więcej rzetelności jak tu wierzyć w artykuły jak na takim drobnym temacie taka wykładka i nie sprawdzona info. Pozdrawiam rzetelnego reportera.