ksiazkowekspresje kopia

W dniu 23 lutego 2017 r. w olkuskiej Bibliotece odbyły się nowe zajęcia dla dzieci – „Książkowe ekspresje”. W czasie parateatralnych warsztatów dzieci brały udział w zabawach integracyjnych, ćwiczeniach rozwijających wyobraźnię i kreatywność oraz ćwiczeniach na koncentrację i wyrażanie emocji. Uczestnicy zajęć poznawali też tajniki relaksacji, poprawnej wymowy i pobudzania wyobraźni do działania. 

Wszystkim dzieciom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i udział w zajęciach. Na kolejne spotkanie z cyklu „Książkowe ekspresje” zapraszamy już 2 marca 2017 r. o godz. 16.00!

Książkowe ekspresje – to nowy projekt realizowany przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Olkuszu w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. To parateatralne warsztaty dla dzieci (z wykorzystaniem dramy i biblioterapii) inspirowane utworami z klasyki literatury dziecięcej. Celem zajęć jest przełamywanie zahamowań i kompleksów, rozwijanie twórczości i kreatywności, kształtowanie osobowości, wrażliwości, ekspresji i uczuciowości dziecka oraz rozumienia siebie i innych na poziomie emocji i uczuć.
Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 8 do 10 lat. Mają charakter cykliczny. Są otwarte i bezpłatne.

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments