W dniu 9 listopada na obiektach AZS – AWF w Krakowie odbyła się ostatnia, szósta edycja z cyklu Grand Prix MZLA i PZLA w biegach na przełaj. Miło nam donieść, że podopieczni trenera Kazimierza Chechelskiego odnieśli w tych zawodach duży sukces.
W kategorii dziewcząt (rocznik 2000) w biegu na 1000 m pierwsze miejsce zajęła Karolina Kwapisz, a trzecie miejsce Martyna Knapik. Wśród chłopców na tym samym dystansie Kamil Wichary był pierwszy. Wśród dziewcząt z rocznika 2001 trzecie miejsce zajęła Aleksandra Kłapcińska. W kategorii młodzików na 1000 m pierwszy był Paweł Węglarz. W grupie juniorów młodszych na 4000 m zwyciężył Adrian Wojtacha.  Junior Mateusz Klich w swojej kategorii na 400 m był drugi. Wśród seniorów na 4000 m Bartosz Karoń zajął trzecie miejsce. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali puchary i medale.