misski

Olkuszanka Justyna Kałużna i mieszkanka gminy Wolbrom – Julia Kurowska będą walczyć o tytuł  Miss Polonia Małopolski 2011. Wybory odbędą się już za tydzień, 16 lipca w Zakopanem. Gala już po raz drugi odbędzie się na Podhalu, ale pierwszy raz połączono ją z galą „Zakopane Fashion”, czyli z pokazami najnowszych kolekcji. W rolach modelek wystąpią kandydatki do tytułu. Na wybiegu spotka się więc 18 dziewcząt, okrzykniętych najpiękniejszymi  w wyborach rejonowych.

W powiecie olkuskim takie wybory odbyły się w maju w Centrum Kultury Promocji i informacji w Wolbromiu. Miss Ziemi Olkuskiej, a decyzją czytelników także Miss „Przeglądu olkuskiego”, została wówczas 19-letnia Justyna Kałużna z Olkusza. Pierwszą wicemiss została Julia Kurowska z Poręby Dzierżnej. Obydwie powalczą o koronę i tytuł Miss Polonia Małopolski 2011, nagrody rzeczowe i awans do ogólnopolskiego finału wyborów najpiękniejszej Polki.

Kandydatkom udało się już przełamać lody, choć na początku, jak przyznaje Justyna Kałużna, wśród najpiękniejszych kobiet powiatów krakowskiego, nowosądeckiego, suskiego,  wielickiego, gorlickiego, nowotarskiego i olkuskiego nieco wiało chłodem. Atmosferę ogrzała sesja zdjęciowa, w czasie której dziewczyny miały okazję nie tylko stanąć przed obiektywem profesjonalisty, ale też porozmawiać ze sobą i poznać się.

Dla dziewcząt, które z modelingiem nie maiły dotąd wiele do czynienia, to szczególne wyzwanie. – Fascynują mnie te stroje. Suknie koktajlowe będą naszego pomysłu, ale organizatorzy przygotowali dla nas niesamowite kolekcje. To nie będą typowe sukienki. Będziemy mieć stroje góralskie, inspirowane sztuką ludową, skórzane – wymienia jednym tchem Justyna.

Bogata będzie również oprawa artystyczna imprezy. Wystąpią utytułowani tancerze oraz Mirosław Witkowski – laureat 5-lecia Gali programu „Szansa na sukces”. A wszystko to już 16 lipca w hotelu Mercure Kasprowy. Bilety w cenie 40 zł. Szczegóły na stronie Organizatora www.parafashion.pl.
Naszym kandydatkom życzymy sukcesów na miarę tego, jaki odniosła ubiegłoroczna Miss Małopolski, Agnieszka Kościelniak ze Spytkowic, która w ogólnopolskim finale konkursu Miss Polonia 2010 została okrzyknięta drugą najpiękniejszą kobietą w kraju i zdobyła tytuł I vice Miss Polonia 2010.


Wybierz Miss Polonia Małopolski Internetu 2011
Nie trzeba jechać do Zakopanego, by wesprzeć nasze najpiękniejsze dziewczyny. Do 16 lipca trwa sms-owe głosowanie na Miss Polonia Małopolski Internetu 2011. Wystarczy wysłać sms-a, a może to właśnie jedna z naszych dziewczyn zdobędzie ten tytuł. Koszt sms-a to 1,23 zł z VAT.

miss1Justyna Kałużna ma 19 lat i jest rodowitą olkuszanką. Uczy się w Zespole Szkół nr 4 w Olkuszu. Jej pasją są taniec, gimnastyka, kosmetologia i fryzjerstwo. Jako Miss chciałaby zajmować się dziećmi cierpiącymi na choroby onkologiczne.
Jeśli chcesz, by Miss Polonia Małopolski została Justyna Kałużna wyślij sms na numer 7148 o treści PARA.3

Julia Kurowska to 18-latka z Poręby Dzierżnej, uczennica Liceum Ogólnokształcącego w miss4Wolbromiu. Pasjonuje się jeździectwem, kolarstwem górskim, narciarstwem alpejskim, rysunkiem i malarstwem. Będąc Miss Polonia wzięłaby udział w kampanii przeciwko zabijaniu koni.
Jeśli chcesz oddać głos na Julię Kurowską wyślij sms na numer 7148 o treści PARA.17

10
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
10 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
Vice MissPipi LangstrumpfHenioAmantBrzydki Lolo Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Vice Miss
Vice Miss

To idź 😉

Henio
Henio

[quote name=”Vice Miss”]Acha, a na co ci te stemple?[/quote]
Na wybory. To idę.

Vice Miss
Vice Miss

Acha, a na co ci te stemple?

Henio
Henio

[quote name=”Vice Miss”]Henio, o tej godzinie? Kto to o tej godzinie obiera ziemniaki?[/quote]

Może wy i piękne jesteście, ale głupie! No jak to na co, będę robił stemple! 🙂

Vice Miss
Vice Miss

Henio, o tej godzinie? Kto to o tej godzinie obiera ziemniaki?

Henio
Henio

[quote name=”Pipi Langstrumpf”]
Eh Henio gdzie cię nosi o tej godzinie. Weź ty się lepiej za co a nie biadol tyle.[/quote]

Co racja to racja, idę obierać ziemniaki!

Pipi Langstrumpf
Pipi Langstrumpf

[quote name=”Henio”]A mnie to już żadne nie chcą, a piękne, lub dobre i mądre, w szczególności 🙁 . To, co się za mną ostatnio na ulicy obejrzało, to pies z kulawą nogą, dobre i to :-). No to gdzie te całe wybory, może pójdę chociaż i popatrzę :sigh: .[/quote]

Eh Henio gdzie cię nosi o tej godzinie. Weź ty się lepiej za co a nie biadol tyle.

Henio
Henio

A mnie to już żadne nie chcą, a piękne, lub dobre i mądre, w szczególności 🙁 . To, co się za mną ostatnio na ulicy obejrzało, to pies z kulawą nogą, dobre i to :-). No to gdzie te całe wybory, może pójdę chociaż i popatrzę :sigh: .

Amant
Amant

Dobre i mądre kobiety sprawdzają się w życiu, piękne tylko na wybiegu, jak kto woli 😛

Brzydki Lolo
Brzydki Lolo

.Nie wiem jak kto, ale ja osobiście od pięknych wolę dobre i mądre kobiety. Pewnie, że chętnie popatrzę na zgrabne nóżki (tylko chory nie spojrzy :-), ładnie wymalowane uśmiechnięte buźki. Oczywiście, że bywają i piękne, dobre i mądre kobiety w jednym, oczywiście, że powinno się organizować konkursy piękności, ale powinno się też organizować konkursy dobroci i mądrości. Tylko z drugiej strony, czy mądra i dobra kobieta zgodzi się na taką publiczną komedię, bo przecież bardziej komedii i rozrywce tego typu konkursy służą, i niczemu innemu?Ja już nie muszę wybierać, ale gdybymi kiedykolwiek (odpukać) jeszcze przyszło, to kobiety szukałbym wszędzie, ale… Czytaj więcej »