paragraf wypadek

W poniedziałek późnym wieczorem 65 – letni kluczowianin został śmiertelnie potrącony przez kierującego seatem mieszkańca Klucz. Mężczyzna zginął na miejscu. Do wypadku doszło na ul. Bolesławskiej w Kluczach.

– Prawdopodobnie przyczyną wypadku było wtargnięcie przez pieszego na jezdnię. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Ciało zostało przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej w Krakowie – informuje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu mł. asp. Marcin Dzięcioł.

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bela
Bela
9 lat temu

[quote name=”Młody”][quote name=”Bela”]Ulica Bolesławska w Kluczach jest tak natężona ruchem, że przejście nawet przy rondzie po pasach dla pieszych, gdzie auta zwalniają graniczy z cudem!!!!!!!!!!!!! Szanowni Radni i Panie Wójcie obudźcie się nim będzie za późno, zacznijcie działać, zbierajcie Fundusze i śladem innych miast i miasteczek budujcie OBWODNICĘ Gminy Klucze, bo w przeciwnym razie auta i Tiry rozjadą wam tę malowniczą miejscowość!!!!

Przecież kluczowianie niedawno obwodnicę z rondem wybudowali i z wielką pompą i dumą ją oddali …[/quote]

Obwodnica to jest droga, która całkowicie omija miejscowość lub miasto, a łącznik to zupełnie co innego! Ulica Bolesławska ma łącznik drogi, która już była a nie obwodnicę 🙂 Obwodnicę trzeba zbudować, żeby całkowicie omijała ulice Bolesławską. Klucze to miejscowość z ogromnym potencjałem, szkoda tylko, że władze Gminy tego potencjału nie potrafią spożytkować dla jej mieszkańców!!!

Młody
Młody
9 lat temu

[quote name=”Bela”]Ulica Bolesławska w Kluczach jest tak natężona ruchem, że przejście nawet przy rondzie po pasach dla pieszych, gdzie auta zwalniają graniczy z cudem!!!!!!!!!!!!! Szanowni Radni i Panie Wójcie obudźcie się nim będzie za późno, zacznijcie działać, zbierajcie Fundusze i śladem innych miast i miasteczek budujcie OBWODNICĘ Gminy Klucze, bo w przeciwnym razie auta i Tiry rozjadą wam tę malowniczą miejscowość!!!!

Przecież kluczowianie niedawno obwodnicę z rondem wybudowali i z wielką pompą i dumą ją oddali …

Bela
Bela
9 lat temu

Ulica Bolesławska w Kluczach jest tak natężona ruchem, że przejście nawet przy rondzie po pasach dla pieszych, gdzie auta zwalniają graniczy z cudem!!!!!!!!!!!!! Szanowni Radni i Panie Wójcie obudźcie się nim będzie za późno, zacznijcie działać, zbierajcie Fundusze i śladem innych miast i miasteczek budujcie OBWODNICĘ Gminy Klucze, bo w przeciwnym razie auta i Tiry rozjadą wam tę malowniczą miejscowość!!!! Wypadki to jest codzienność, bo przy tak ciasnej drodze i braku odpowiedniej szerokości chodników z takim natężeniem, to niedługo mury domów i asfalt zaczną pękać!!! Dawniej ruch był rozładowany na ulicę Olkuską oraz na Bolesławską, lecz gdy ówczesne władze przyczyniły się do wybudowania łącznika drogi z ulicą Bolesławską i przez ulicę Olkuską zakazano przejazdu Tirom, to wówczas sądzono, że natężenie ruchu się rozładuje, a tu guzik prawda, całe natężenie ruchu przeniosło się na ulicę Bolesławską właśnie!!!