1

Już po raz trzeci mieszkańcy osiedla Młodych zasiedli do wspólnej wigilii. Spotkanie upłynęło w rodzinnej i serdecznej atmosferze.

Bożonarodzeniowy czas sprzyja spotkaniom, długim rozmowom i wzajemnej życzliwości. Wzorem ubiegłych lat mieszkańcy wspólnie świętowali w gościnnych murach Szkoły Podstawowej nr 10. – W tym szczególnym okresie bądźmy razem, wygaśmy wszelkie spory, starajmy się widzieć w drugim, człowieku przyjaciela. Życzę Wam, a także Waszym rodzinom, spokojnych świąt, a Nowy Rok niech przyniesie spełnienie planów i marzeń – życzył wszystkim przewodniczący zarządu osiedla Młodych Jan Durański.

2

Świąteczną niespodziankę dla seniorów przygotowali uczniowie SP 10. Przybyli długo oklaskiwali młodych artystów. Zanim goście skosztowali świątecznych potraw, obejrzeli wystawę fotografii seniorów.

3
Jak na wigilię przystało, nie mogło zabraknąć łamania się opłatkiem. Seniorzy składali sobie życzenia wspólnie z burmistrzem Romanem Piaśnikiem, ks. Konradem Mrukiem z parafii św. Maksymiliana, komendantem Straży Miejskiej Markiem Lskiem, dyrektorami szkól z terenu osiedla, olkuskimi radnymi.
Na wigilię zaprosił mieszkańców Zarząd osiedla Młodych oraz Klub Seniora „Radość”.

{joomplu:73407}{joomplu:73389}{joomplu:73393}

 

2
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
2 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
qbarulesMłody Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
qbarules
qbarules

[quote name=”Młody”]A ja życzę, aby ta ekipa cała, po Osiedlu Młodych, ulicą Baczyńskiego a dalej Orzeszkowej od drogi chrzanowskiej do Policji się przejechała bo takich dziur w największej drodze osiedlowej chyba nigdy nie widziała … a tak są ostatnio co chwilę zalepiane że po tygodniu dwa razy większe i głębsze sie robią …[/quote]
Niech się przejdą po zmroku od przystanku na Kamyku do przejścia dla pieszych Krucza Góra – oświetlonym chodnikiem – wstyd.

Młody
Młody

A ja życzę, aby ta ekipa cała, po Osiedlu Młodych, ulicą Baczyńskiego a dalej Orzeszkowej od drogi chrzanowskiej do Policji się przejechała bo takich dziur w największej drodze osiedlowej chyba nigdy nie widziała … a tak są ostatnio co chwilę zalepiane że po tygodniu dwa razy większe i głębsze sie robią …