Olkuskie Stowarzyszenie Piłki Ręcznej przygotowało dla swoich najmłodszych zawodniczek i ich wiernych kibiców nie lada gratkę, w postaci Mikołajkowego Turnieju, który odbędzie się w najbliższą sobotę w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Na parkiet w komplecie wyjdzie  całe młodzieżowe zaplecze I-ligowego zespołu.

SPR-owe Mikołajki rozpoczną się 3 grudnia o godz. 16:00. Rozegrane zostaną trzy spotkania, w których zmierzą się ze sobą dwa zespoły młodziczek, dwie drużyny młodziczek młodszych oraz dojdzie również do pojedynku najlepszych młodziczek z juniorkami. Podczas turnieju odbędą się liczne zabawy i konkursy, związane przede wszystkim z tematyką szczypiorniaka. – Nasze dziewczęta zasłużyły na odrobinę dobrej zabawy. Wiadomo jak ważna jest atmosfera w klubowym środowisku. Najlepiej buduje się ją przez tak radosne inicjatywy – wyjaśnia dyrektor SPR-u, Katarzyna Polak.

Jako że to zawody mikołajkowe, w hali nie zabraknie gościa honorowego – Świętego Mikołaja. Podobno już opuścił Laponię i zmierza do Olkusza. Pobaw się razem z nami! To przecież jedyny taki dzień w roku!

SPR-owe Mikołajki

3 grudnia (sobota) 2011r.
Hala MOSiR – godz. 16:00

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o