karolina pas talenty malopolski 2017

Utalentowana młodzież z miasta i gminy Olkusz przyzwyczaiła nas do licznych sukcesów zdobywanych na ponadlokalnych konkursach. Tym razem mamy przyjemność poinformować, że Nagrodę Główną XXX Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski” zdobyła Karolina Paś, podopieczna Wiesława Barana z Pracowni Muzycznej MOK w Olkuszu, znana z programu „IDOL”. Nagrodę Główną „Talentów Małopolski” wyśpiewała też Kamila Sioła z Zedermana, zaś wyróżnienie zdobył Patryk Chmura reprezentujący na tym festiwalu IV LO w Olkuszu. Gratulujemy!

MOK Olkusz

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
niepavv
niepavv
5 lat temu

[quote name=”pavv”]Już tacy artyści występują na Dniach Olkusza. Najczęściej oglądają ich występy znajomi i rodzina.[/quote]
Nie tylko na Dniach Olkusza, ale w ogóle na świętach miast jest powszechnie przyjęte, że miasto chwali się swoimi młodymi talentami.

pavv
pavv
5 lat temu

[quote name=”olkuszak”]no i takich artystów chcemy usłyszeć w Dniu Olkusza. Nasze święto, nasi artyści. Zamiast płacić krocie celebrytom co im sie w du.. przewraca zasponsorować naszą młodzież, niech mają na dalszą naukę.[/quote]

Już tacy artyści występują na Dniach Olkusza. Najczęściej oglądają ich występy znajomi i rodzina.

olkuszak
olkuszak
5 lat temu

no i takich artystów chcemy usłyszeć w Dniu Olkusza. Nasze święto, nasi artyści. Zamiast płacić krocie celebrytom co im sie w du.. przewraca zasponsorować naszą młodzież, niech mają na dalszą naukę.