nowy styl nauczania

O tym, że uczymy się przez całe życie wie chyba każdy, ale w szczególny sposób przekonali się o tym nauczyciele, uczniowie i rodzice SP nr 4 w Olkuszu – gospodarze II Panelu Koleżeńskiego.
Piątkowe spotkanie było uhonarowaniem trzechletniej pracy całego zespołu nauczycieli nad doskonaleniem elementów oceniania kształtującego. Droga, którą szliśmy przez ten czas wymagała od wszystkich wiele trudu i mozolnej pracy, jednak okazała się bardzo owocna, gdyż Szkoła Podstawowa nr 4 w Olkusz uzyskała Certyfiakt SZKOŁY UCZĄCEJ SIĘ.

Spotkanie moderowała pani Indira Lachowicz, przedstawicielka CENTRUM EDUKACJI OBYWATELSKIEJ, która jednocześnie przekazała Szkole to wyróżnienie. Naszą szkołę w tym dniu odwiedziło 11  nauczycieli z 4 szkół: Szkoły Podstawowej nr  2 w Świętochłowicach, Szkoły Podstawowej nr  3 w Tychach , Szkoły Podstawowej w Czułowie i Zespołu Szkół w Stężycy.
Paneliści zwiedzali szkołę, brali udział w lekcjach otwartych prowadzonych przez : panią Agatę Tomsię( klasa I a), pana Rafała Michalskiego( klasa VI a), panią Annę Woszczek (klasa III b) i panią Dorotę Nowak( klasa I c). Przeprowadzili również rozmowy z uczniami, rodzicami i nauczycielami.

W drugiej części spotkania panelowego pani dyrektor Anna Knapik zaprezentowała panelistom i zgromadzonym gościom szkołę w formie multimedialnej. Podsumowaniem panelu była prezentacja realizacji założonych celów przez liderki zespołów zadaniowych: panią Edytę Starostę i panią Joannę Ziarko oraz dyskusja panelowa.
Dnia 4 grudnia 2015 r. SP nr 4 w Olkuszu po raz drugi została wpisana w poczet SZKÓŁ UCZĄCYCH SIĘ!

SP 4 w Olkuszu

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze