urodzinymisia2017

Z okazji 91. urodzin Kubusia Puchatka – najpopularniejszego i najsympatyczniejszego książkowego misia – 17 października 2017 r. Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu zorganizowała po raz dziesiąty, w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”, Ogólnopolskie Urodziny Książkowego Misia. 

Zaproszenie na urodzinowe przyjęcie przyjęli uczniowie ze Szkół Podstawowych Nr 2, 3, 4, 5 i 6 w Olkuszu. Dzieci wysłuchały opowiadania pt. „Urodziny Puchatka” oraz ochoczo brały udział w przygotowanych dla nich zabawach i konkurencjach. Wszyscy bawili się znakomicie! Na przyjęciu nie zabrakło oczywiście urodzinowego tortu z wizerunkiem misia. Tak, więc po odśpiewaniu urodzinowego „Sto lat”, każdy z uczestników spotkania został poczęstowany tortem. Dzieci zapewniły Jubilata, że będą pamiętały o jego następnych urodzinach. Na zakończenie każda z zaproszonych szkół otrzymała pamiątkowy dyplom.
Kubuś Puchatek, wdzięczny za piękne życzenia i wspaniałą zabawę, dziękuje wszystkim uczestnikom spotkania i z niecierpliwością czeka na kolejne urodziny już za rok!

 

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o