Klucze

1 kwietnia rusza zbiórka karmy i akcesoriów dla zwierząt ze schroniska „Rafik” w Bolesławiu. Organizatorem jest Komitet Społeczny „Pomagamy” w Kluczach.

-Ubiegłoroczna edycja przyniosła zaskakujący rezultat – udało się zebrać blisko 0,5 tony karmy. Dzięki wielu ludziom o wielkich sercach mogliśmy wesprzeć bezdomne zwierzątka. Dało nam to również impuls do powtórzenia zbiórki w tym sezonie. Tym razem rozpoczynamy 1 kwietnia, a kończymy 30 maja. Liczymy na duży odzew. Zachęcamy wszystkich ludzi, którym nie jest obojętny los zwierząt do wsparcia zbiórki – zachęcają organizatorzy akcji: Sebastian Sierka, Kinga Sierka i Michał Bromblik.

Psy i koty ze schroniska czekają na suchą i mokrą karmę, smycze, obroże, szampony czy miski.

Organizatorzy informują, że wzorem ubiegłego roku dary dla zwierząt przyjmowane będą podczas dyżurów członków komitetu w każdy wtorek od 15.30 do 17.00 oraz w każdą sobotę od 10.00 do 12.00. Dary dla zwierząt ze schroniska będzie można przekazywać w Kluczach – Osadzie (przy garażach wzdłuż drogi prowadzącej do cegielni). Chcecie dowiedzieć się więcej na temat akcji lub umówić na inny termin przekazania darów? Wystarczy zadzwonić pod nr 503 910 334.

fot. pixabay.com

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze