Olkusz

Od początku marca olkuszanie mogą robić zakupy na nowym targowisku, zlokalizowanym na terenie zakładów OFNE Emalia Olkusz S.A. przy al. 1000-lecia. Ze swoimi straganami przeniosło się tam większość sprzedawców, handlujących dotychczas na placu w centrum miasta przy ul. Sławkowskiej.

Olkuszanie szybko przyzwyczaili się do targowiska. Spotkać mogą tutaj wielu handlarzy, u których robili zakupy na placu przy ul. Sławkowskiej w centrum Olkusza. W nowym miejscu sprzedawcy mają do dyspozycji plac o powierzchni ponad 800 m2, a mieszkańcy mogą spokojnie zostawić swoje auta na specjalnie przygotowanym do tego celu parkingu.

Targ czynny jest tradycyjnie we wtorki i w piątki, od godziny 7:00 do godziny 15:00. W tym czasie otwarty jest również przejazd, umożliwiający dojechanie na plac bezpośrednio z ul. K.K. Wielkiego, przez ul. Partyzantów. – Targowisko na terenie OFNE jest całkowicie polskie kapitałowo, oraz wspiera polskiego przedsiębiorcę, rolnika, handel i przemysł oraz polską gospodarkę – czytamy na facebookowym profilu spółki OFNE Emalia Olkusz S.A.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze