pracownia_m

Szkoła Podstawowa nr 4 w Olkuszu, wzbogaciła się o nowoczesną pracownię multimedialno – językową. W uroczystym otwarciu, które odbyło się 12 grudnia, uczestniczyli m.in. Andrzej Feliksik – dyrektor Samorządowego Zespołu Edukacyjnego w Olkuszu, Henryk Gamrat – przedstawiciel zarządu osiedle Centrum, Tomasz Pałka – przewodniczący Rady Rodziców, Barbara Cebo – skarbnik Rady Rodziców oraz nauczyciele, rodzice uczniów i przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego.

Po przecięciu symbolicznej wstęgi, Joanna Ziarko zaprezentowała zebranym gościom możliwości i sposoby wykorzystania sprzętu multimedialnego. Zwróciła także uwagę na nowoczesne technologie wykorzystywane do nauki języków obcych w szkole. Natomiast dyrektor szkoły Anna Knapik wyraziła ogromne podziękowanie za zaangażowanie i pomoc finansową Radzie Rodziców oraz Radzie osiedla Centrum. Nowoczesne nauczanie łączy tradycyjne podręczniki i nowe technologie. Dzięki tablicy multimedialnej z dostępem do Internetu, mającej bardzo szerokie zastosowanie, nauczanie w szkole będzie na miarę XXI wieku. 

– Pracownia językowa z tablicą multimedialną to bardzo dobry pomysł. Korzystanie z niej otwiera nowe możliwości w procesie kształcenia. Żyjemy w XXI wieku, gdzie rozwój technologiczny jest ogromny. Niewątpliwie uczniowie będą bardziej zainteresowani lekcją, jest to dla nich też pewnego rodzaju atrakcja, coś nowego, co zachęci ich do nauki. To bardzo fajna inwestycja i oby jak najwięcej takich – mówiła Joanna Ziarko, nauczycielka języka angielskiego.

1
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
1 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
macha Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
macha
macha

to miłe, ale zabrakło podczas przecinania wstęgi wojewody małopolskiego 😉 . a tak na marginesie to w kilku PAŃSTWOWYCH szkołach w co drugiej klasie jest tablica multimedialna, laptop do dyspozycji nauczyciela oraz system kontroli frekwencji i postępów w nauce. I NIKT się tym nie chwali :-*