chciciel_orbita

Chrzciciel Tychy – Orbita Bukowno 3:9
W swoim drugim meczu w katowickiej lidze trampkarzy dziesięciolatkowie Akademii Piłkarskiej Orbita z Bukowna rozbili w Tychach zespół Chrzciciela aż 9:3!

– Jechaliśmy do Tychów pełni obaw, bo Chrzciciel to bardzo ceniony zespół w piłce dziecięcej, a u nas rozchorowali się przed meczem dwaj bramkarze – relacjonuje trener Orbity Jacek Ślęzak. – Obawy chyba jednak tylko wzmogły naszą mobilizację i zwłaszcza do przerwy zagraliśmy naprawdę świetny mecz. Do tego stawiający w bramce swoje pierwsze kroki Kacper Sadzawicki spisał się bez zarzutu i bardzo pomógł drużynie.  

Pierwsze pół godziny w wykonaniu podopiecznych trenera Ślęzaka faktycznie były znakomite. Goście całkowicie zdominowali grę spychając zaskoczonych obrotem sprawy gospodarzy do głębokiej defensywy. Worek z bramkami otworzył Marcin Barczyk, a zaraz potem posypały się kolejne gole. Do przerwy było 5:0 i w zasadzie po meczu. Po pauzie trener Ślęzak mógł nieco poeksperymentować z ustawieniem i gra się nieco wyrównała, choć dominacja Orbity nawet przez moment nie podlegała dyskusji. – Jeśli po tym meczu można mieć jakiś niedosyt to jedynie z faktu, że nie uzyskaliśmy „dwucyfrówki” – zakończył trener Ślęzak. –  Ze stworzonych sytuacji bezwzględnie powinna ona paść, ale po przerwie chyba za bardzo każdy chciał wpisać się na listę strzelców i zaczęliśmy grać zbyt indywidualnie. Ważne jednak, że z każdym meczem gramy lepiej i choć jesteśmy nowicjuszem w silnej lidze zaczynamy odgrywać znaczącą rolę.

Katowicka liga trampkarzy rocznika 2001 grupa C
Chrzciciel Tychy – Orbita Bukowno 3:9 (0:5)
Bramki dla Orbity: Liszka 3, Barczyk 2, Hajduk 2, Jureczko 2
Orbita: Kacper Sadzawicki – Jakub Gładys, Alan Stopa, Marcin Barczyk, Konrad Hajduk, Konrad Kruczek, Jan Zalewski – Konrad Liszka oraz Jakub Jureczko, Wiktor Łaskawiec.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze