Kamienica

8 listopada w Kamienicy (powiat limanowski) odbyło się podsumowanie Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego dzieci i Młodzieży za rok 2021/2022.

Z olkuskich szkół ponadpodstawowych najlepsze miejsce zajęło IV Liceum Ogólnokształcące im. K.K.Baczyńskiego w Olkuszu, które znalazło się na podium zajmując III miejsce w Małopolsce! Na miejscu IV-V  znalazło się I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Olkuszu w klasyfikacji Igrzysk Młodzieży, czyli klasy VII-VIII zajęła 8 miejsce a w klasyfikacji Igrzysk Dzieci (do klasy VI) miejsce 7-8.

Po posumowaniu punktacji szkół podstawowych i ponadpodstawowych w klasyfikacji małopolskich powiatów powiat olkuski uplasował się na świetnym, IV miejscu.

Szczegółowa klasyfikacja: https://mszs.krakow.pl/2022/10/27/punktacja-szkol-i-powiatow-za-rok-szkolny-2021-2022/

Zarząd Małopolskiego Szkolnego Związku Sportowego uhonorował również nauczycieli za pracę na rzecz rozwoju Szkolnego Współzawodnictwa Sportowego w województwie małopolskim: Agatę Wdowik i Katarzynę Krawczyk, oraz nauczycieli z nagrodzonych szkół: Katarzynę Polak i Dariusza Wardęgę (IV LO), Grzegorza Sowulę i Grzegorza Starostę (I LO).

Wyróżnieni otrzymali puchary i statuetki ufundowane przez Marszałka Województwa Małopolskiego.

Agata Wdowik
0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze