zdrowie szczykawa

Miło nam poinformować Państwa, że Nowy Szpital w Olkuszu z  myślą o pacjentach przystąpił do programu pilotażu oprogramowania eSzczepionka. Program ten to pierwsza tego typu i jedyna na polskim rynku aplikacja, pozwalająca na kompleksowe zarządzanie punktami szczepień, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi programistycznych.

Poprzez stosowanie oprogramowania eSzczepionka zarówno pacjenci jak i szpital osiągają wiele korzyści, m.in.:

– stały kontakt personelu medycznego z pacjentem i jego rodzinom,

– prowadzenie w pełni automatycznych kalendarzy szczepień pacjentów,

– prowadzenie elektronicznej rejestracji pacjentów wraz z zautomatyzowanym systemem powiadamiania o terminach szczepień (mail, sms),

– dostęp do internetowych baz medycznych czy konsultacji specjalistów.

Udział w pilotażu rozpoczął Oddział Noworodków Nowego Szpitala w Olkuszu, który w chwili obecnej zakłada i prowadzi już elektroniczne karty uodpornień. Wykonywana w ten sposób ewidencja stanu zaszczepiania noworodków będzie stanowić dokumentację, która ze względu na jej elektroniczny charakter uskuteczni proces i zreorganizuje strukturę obiegu tego rodzaju informacji.

Na portalu www.WydzialSzczepien.pl znajdziecie Państwo dodatkowe informacje dotyczące, programu eSzczepionka.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ania
Ania
9 lat temu

A może coś napiszecie o TESTOWANIU szczepionek w Polsce.I kiedy to co Nazywacie szpitalem zostanie szpitalem ,lub kiedy przestaniecie podszywać sie pod pojęcie lecznictwa.