Spójnia Osiek – Wróblowianka Wróblowice 2-4 (2-2)
Ten mecz miał się skończyć zupełnie inaczej. Zwłaszcza że dla gospodarzy zaczął się nieźle. Tego dnia z drużyną nie było jej trenera Krzysztofa Ducha (z powodu ślubu syna).
Gospodarze szybko objęli prowadzenie, bo już w 7. minucie. Za faul na Porębskim sędzia wskazał na „wapno”, a skutecznym egzekutorem okazał się Tukaj. W imieniu przyjezdnych starali się odpowiedzieć Najder i Mikołajczyk. Okazji nie zmarnowali miejscowi.

W 17. minucie precyzyjnie do Tukaja zagrał Michał Mróz, a ten  uporał się z bramkarzem Wróblowianki. Osiek w dalszym ciągu atakował, jednak wyniku nie udało się zmienić ani Kasprzykowi, którego uderzenie zdołał obronić Szymacha, ani mierzącemu obok słupka Tukajowi. Po 30 minutach gry do odrabiania strat zabrali się goście. I szybko to osiągnęli. Najpierw celnym trafieniem popisał się Najder. Chwilę później wynik wyrównał z pierwszej piłki Mielec.  Po tej błyskawicznej zmianie wyniku Osiek nie wyszedł już na prowadzenie ani po strzale Tukaja, którego powstrzymał bramkarz gości, jak też po uderzeniu Kasprzyka wprost w Szymachę.
Po przerwie goście, podbudowani wyrównaniem wyniku, przeważali na boisku. Już na początku drugiej połowy z wolnego, sprzed pola karnego, uderzył Bystroń – odbita od słupka piłka załopotała w siatce Osieka.  Gospodarze robili co mogli, aby odwrócić losy tego spotkania. Marcin Mróz uderzał niecelnie, Kasprzyk przymierzył prosto w bramkarza Wróblowianki, a po główce Kordaszewskiego futbolówka wylądowała na górnej siatce. Skuteczni byli za to przyjezdni. Mielec nie zdecydował się na pojedynek z Pietrzykiem, zagrał do Gawlika, który zaliczył czwarte trafienie dla gości. Pięć minut przed końcem Mielec dwukrotnie zdecydował się na strzał, ale najpierw udanie interweniował Pietrzyk, następnie piłka przeszła obok słupka. Ze strony miejscowych nieskutecznie atakowali jeszcze Tukaj oraz dwukrotnie Bieda.

1-0 Daniel Tukaj (karny) 7’, 2-0 Daniel Tukaj 17’,  2-1 Maciej Najder 30’,  2-2 Dariusz Mielec 31’, 2-3 Marcin Bystroń 51’,  2-4  Adam Gawlik 69’.
Żółte kartki:  Kasprzyk  –   Najder,  Mikołajczyk,  Sone.
Sędziował: Stanisław Sułek (Brzesko).
Spójnia: Pietrzyk – K. Glanowski (78′ Gawełczyk), Kordaszewski, Kołodziejczyk, D. Glanowski – Porębski, Michał Mróz (71′ Bieda), Kasprzyk, Ziarno (85′ Szewczyk) – Marcin Mróz (62′ Szwagrzyk), Tukaj.
Wróblowianka: Szymacha – Michalec, Lubański, Sone, Grzesiak – Mikołajczyk, Bystroń (85′ Surmański), Najder, Mielec – Gawlik (79′ Szych), Kosmal (62′ Kobylski).