orbita_chrzczyciel3

Orbita – Chrzciciel Tychy 15:1
Z wysokiego „C” rozpoczęli wiosenne zmagania w katowickiej lidze trampkarzy rocznika 2001 zawodnicy Orbity Bukowno. Na inaugurację rozbili u siebie Chrzciciela Tychy 15:1!

Mecz toczył się właściwie na jednej połowie boiska. Goście raptem kilka razy zbliżyli się pod bramkę Kacpra Sadzawickiego, nie czyniąc jednak pod nią praktycznie żadnego zagrożenia. Jedynego gola zdobyli po przerwie ładnym strzałem z rzutu wolnego, ale przegrywali już wówczas 0:11. – Nie chcieliśmy być gorsi od rocznika 2002, który na inaugurację w lidze sosnowieckiej wygrał ze Sławkowem 16:2 i też musieliśmy wygrać wysoko – żartuje wyraźnie zadowolony trener Orbity Jacek Ślęzak. – Poważnie jednak mówiąc, nasza dominacja nawet przez moment nie podlegała dyskusji, choć potrzebowaliśmy aż dziesięciu minut, by zdobyć pierwszego gola autorstwa Konrada Liszki – relacjonuje trener. – Potem już worek z bramkami się rozwiązał. Okazałe zwycięstwo oczywiście cieszy, zwłaszcza że poparliśmy je dobrą i ładną dla oka grą na ciężkim, mokrym boisku. Prawdziwe testy dopiero jednak przed nami. Za tydzień jedziemy do GKS-u Tychy, mamy też bardzo ciężkie wyjazdy do Dąbrowy i Siemianowic czy mecz u siebie z GKS-em Katowice, które zweryfikują naszą faktyczną wartość.

Katowicka liga trampkarzy rocznika 2001
Orbita Bukowno – Chrzciciel Tychy 15:1 (9:0)
Bramki dla Orbity: Kruczek 6, Banasik 3, Liszka 2, Hajduk, Nocoń, Śliwka i jedna samobójcza
Orbita: Kacper Sadzawicki– Bartosz Skowron, Alan Stopa, Bartosz Śliwka – Marcin Barczyk, Konrad Kruczek Konrad Hajduk,– Konrad Liszka oraz Jakub Gładys Jakub Banasik, Szymon Nocoń, Maciej Grzesiak.