swieta2

Zbliżający się czas Świąt Bożego Narodzenia otula nasze serca magia ciepła, uśmiechu i życzliwości. Ta wyjątkowa atmosfera towarzyszyła wszystkim przedszkolakom już podczas wspólnego ubierania choinki kolorowymi bombkami, łańcuchami i lampkami. Dopiero w takich momentach łatwo zaobserwować, że rzeczy proste i małe wywołują wiele radości i uśmiechu na twarzach naszych milusińskich.

Nasi podopieczni z Publicznego Przedszkola w  każdego dnia poznawali nowe tradycje związane ze Świętami. Jedną z nich było pieczenie pierniczków. Mali kucharze sami urobili ciasto, wałkowali a później własnoręcznie odbijali foremki. Najlepszą zabawą okazało się jednak zdobienie cukierniczych wypieków. Lukier, posypki, cukierkowe perełki, płatki czekoladowe – inwencja twórcza była na wysokim poziomie. Przedszkolaki od teraz już wiedzą, ile należy się napracować, aby zjeść takie słodkości.

 

W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia chcielibyśmy złożyć najpiękniejsze życzenia: zdrowia, pomyślności i uśmiechu na każdy dzień w Nowym Roku, całej Redakcji, wszystkim Czytelnikom oraz naszym bliskim.

Tekst nadesłany przez Publiczne Przedszkole w Żuradzie

swieta1

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze