paragraf blacha

W poniedziałek 18 czerwca w SP nr 3 w Olkuszu odbędzie się debata społeczna. Zapraszamy!

kpp debata 2018

{jcomments on}

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
pavv
pavv
6 lat temu

[quote name=”Datownik”]Na prezentowanym plakacie jest błąd!!
w zapisie podanej dacie :
„18 CZERWIEC 2018”
Tak napisana data sugeruje,że że czerwców w danym roku jest co najmniej 18 🙂
A chodzi przecież o”osiemnasty dzień CZERWCA”
Poprawny zapis jest taki:
18 CZERWCA 2018 R.
Jest ktoś,kto to rozumie?[/quote]

Widocznie to pisał ten milicjant co czytać tylko potrafi!
A’propos – wracam z pytaniem – ilu rowerzystów jeżdżących po chodnikach i przejeżdżających przez przejście dla pieszych zostało w ostatnim tygodniu przynajmniej pouczonych? Ja codziennie widzę przynajmniej 3-4 takie przypadki!

autochton
autochton
6 lat temu

Tzw „Chrystus” „umarł już dawno” nie tylko dla mnie, PXT, bo umarł dwa tysiące lat temu, jako człowiek, syn żydowskiego księcia Judy z Gamali, antyrzymski partyzant, którego to człowieka cesarz Konstantyn Wielki później „mianował bogiem” i filarem swojego państwowego „kościoła rzymskiego”, a potem jego ciało wydobył z grobu i spalił cesarz Julian Apostata w 362 roku. Od tej chwili, bajeczka o rzekomym „zmartwychwstaniu” Jezusa ma się na świecie jeszcze lepiej, bo skoro ciało zniknęło (dowód zniknął), to widocznie „Jezus jest w niebie”, w co wierzą naiwni !! Ale że i Ty, PXT, do tych naiwnych nadal należysz, to mnie szokuje. Mógłbym Ci odpowiedzieć telefonicznie, lub na GG, ale wolę jednak tutaj, bo dla obcych obaj jesteśmy „anonimowi”. Pozdro !!

P X T
P X T
6 lat temu

Do Autochtona. -Człowiek to inteligencja błądząco-samoucząca. Najskuteczniejsze nauki wyciąga nie z wykładów a z błędów. Okres o którym piszesz należy do głęboko błądzących. Prof Religa zanim nauczył się przeszczepiać serca w „okresie błądzącym” wielu pacjentów położył do trumien ponieważ był człowiekiem wrażliwym przez tę traumę okresu nauki opartej na błędach popadł w alkoholizm. Może to i porównanie nie na miejscu ale światowej marki firma farmaceutyczna Bayer ma w swoją historię wpisanego doktora Mengele a nawet specyfik o nazwie Cyklon B.
Ale wracając do religii chrześcijańskiej „uprawianej” wszak przez błądzących
[quote name=”autochton”]Pozorne „głoszenie miłości w chrześcijaństwie” owocowało w historii milionami aktów przemocy !!![/quote]
Paweł Apostoł były oprawca i morderca chrześcijan a później gorliwy głosiciel miłości chrześcijańskiej jest autorem najsłynniejszego Hymnu do Miłości, którego już nikt inny na świecie i do dnia dzisiejszego nie przebił w swojej treści. A przecież były podstawy, żeby autorytet takiego autora podważyć ze względu na jego zbrodniczą przeszłość.
Jeżeli nie rozumiesz istoty chrześcijaństwa a okres głupoty ludzkiej uznajesz za podstawę do podważenia Ewangelii, to dla Ciebie Chrystus umarł na darmo.

Datownik
Datownik
6 lat temu

Na prezentowanym plakacie jest błąd!!
w zapisie podanej dacie :
„18 CZERWIEC 2018”
Tak napisana data sugeruje,że że czerwców w danym roku jest co najmniej 18 🙂
A chodzi przecież o”osiemnasty dzień CZERWCA”
Poprawny zapis jest taki:
18 CZERWCA 2018 R.
Jest ktoś,kto to rozumie?

motywator
motywator
6 lat temu

„Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca” – Mark Twain.

autochton
autochton
6 lat temu

Myślę też, że gdyby ta religia była traktowana poważnie, takie instytucje jak policja byłyby całkowicie zbyteczne i dziś nie musiałyby się borykać „naprawianiem świata” siłą bez godności osobistej.[/quote]
Nie mogę Ci odpowiedzieć po imieniu, chociaż się dobrze znamy … Co się z Tobą „na starsze lata dzieje, PXT ?? Pozorne „głoszenie miłości w chrześcijaństwie” owocowało w historii milionami aktów przemocy !!!

P X T
P X T
6 lat temu

Czy to chrześcijaństwo, czy koran czy judaizm to wszystko to religie. Z tego co wiem w Polsce funkcjonuje chrześcijaństwo i ja się Ciebie zapytowuję Autochton, czy głoszenie miłości do Boga i bliźniego to jakieś psychotropowe najgroźniejsze szaleństwo?
Bo mnie się wydaje, że właśnie brak obecności takiego autorytetu jak Chrystus byłoby o wiele groźniejsze.
Myślę, że jest to jedyne skuteczne „antidotum” na inne szaleństwa, które bez tego mogą tylko ulegać coraz głębszym nieobliczalnym zdziczeniom.
Myślę też, że gdyby ta religia była traktowana poważnie, takie instytucje jak policja byłyby całkowicie zbyteczne i dziś nie musiałyby się borykać „naprawianiem świata” siłą bez godności osobistej.

autochton
autochton
6 lat temu

[quote name=”stary człowiek”][quote name=”autochton”]Najgroźniejszy „środek psychoaktywny”, zagrażający naszej młodzieży, to tzw „nauka religii” w szkołach !!![/quote]
a co mają nauczać …Koran ? przecież religia jest częścią historii .[/quote]
Koran, to też nauka religii !! Tak samo, albo jeszcze bardziej niebezpieczna !!

stary  człowiek
stary człowiek
6 lat temu

[quote name=”autochton”]Najgroźniejszy „środek psychoaktywny”, zagrażający naszej młodzieży, to tzw „nauka religii” w szkołach !!![/quote]
a co mają nauczać …Koran ? przecież religia jest częścią historii .

autochton
autochton
6 lat temu

Najgroźniejszy „środek psychoaktywny”, zagrażający naszej młodzieży, to tzw „nauka religii” w szkołach !!!