Janina Libiąż – I.K.S. REM – TD Olkusz 0 – 1 (0 – 1)
W trzeciej kolejce czwartoligowych rozgrywek olkuszanie zmierzyli się z beniaminkiem Janiną Libiąż. Pierwsze minuty spotkania należały do gospodarzy, ale obrona Olkusza dobrze się spisywała. Najpierw piłkę, po słabym uderzeniu Niewiedziały, wybił Tomsia. Kilka minut później futbolówka, po strzale Ząbka, kozłowała przed Łaskawcem, który instynktownie ją odbił.  Ze strony gości niecelnie atakowali Kozak i Chabinka. Ten drugi zawodnik w 39. minucie dostał piłkę od Będkowskiego, prostopadle podał wzdłuż bramki do Juszczyka, a ten z lewej nogi uderzył po długim rogu. Olkuszanie schodzili na przerwę, prowadząc 1 – 0.

Po zmianie stron żadnej z drużyn nie udało się wykorzystać stwarzanych sytuacji. Libiążanie strzelali niecelnie, szczęścia zabrakło również gościom. Blisko zmiany wyniku byli olkuszanie, kiedy to Juszczyk minął dwóch zawodników Janiny, dośrodkował wzdłuż linii bramkowej i wystarczyło, żeby Kozak dołożył tylko nogę. W 80. minucie znów groźnie zaatakowali goście, ale uderzenia Banysia i Czechowskiego zablokowali obrońcy Libiąża, a strzał Chabinki jeden z zawodników gospodarzy ofiarnie „przyjął na twarz”. Idealną okazję, już w doliczonym czasie, miał Ząbek, który po centrze z lewej strony przymierzył z powietrza z pierwszej piłki obok słupka.

Bramki: 0 – 1 Juszczyk 39.

Żółte kartki: Ficek, Dobrowolski, Ł. Grabowski – Będkowski, Kozak, Łaskawiec. Czerwona kartka: Łaskawiec (90+4 dwie żółte).

Sędziował Krzysztof Jakubik (Oświęcim).

Janina Libiąż: Księżarczyk – Hejnowski (68. Przebinda), Saternus, Ł. Adamczyk (46. Dobrowolski), M. Kania – Ficek, Bartyzel, Niewiedział (72. D. Chylaszek), Ł. Grabowski – Barciak (60. K. Adamczyk), Ząbek.

I.K.S. REM – TD Olkusz: Łaskawiec – Szymczyk, Tomsia, Kuczek (20. Terlecki), Kańczuga – Chabinka, Kozak (69. Czechowski), Będkowski, M. Przybyła (94. Nowara), Banyś (80. Kozioł) – Juszczyk.