O tym, że powrót do szkoły to nie przykry obowiązek, przekonywali podczas gminnej inauguracji roku szkolnego uczniowie Gimnazjum nr 3. – Myślę, że wasi starsi koledzy przekonali was, że w szkole można się też dobrze bawić – mówiła dyrektor Bożena Krok do pierwszoklasistów. To nie przypadek, że właśnie w tej szkole zorganizowano gminne uroczystości rozpoczęcia roku. Gimnazjum może pochwalić się najlepszą średnią wyników z egzaminów gimnazjalnych w powiecie. Średnia ta wyższa jest także od średniej małopolskiej, a nawet krajowej.

Ubiegły rok zakończył się sukcesami – oby ten rok nie był gorszy. Takim zdaniem można podsumować życzenia wszystkich gości gminnej inauguracji roku szkolnego, która odbyła się w Gimnazjum im. A. Fredry. Uczniowie tej placówki uzyskali bardzo dobre wyniki egzaminów końcowych. Średnia szkoły wyniosła 66,3. To świetny wynik, zważywszy, ze  średnia w gminie wyniosła 59,5, w powiecie – 61, a w Małopolsce – 59,8. „Trójka” przekroczyła także znacznie średnią krajową. Wielokrotnie podkreślano to podczas uroczystego apelu. – Życzę wam, żebyście odczuli to, że szkoła daje wam możliwość odniesienia sukcesu i żebyście włożyli w to własną pracę – mówił burmistrz Dariusz Rzepka. Uczniowie „Trójki” pokazali jednak, że szkoła to nie tylko nauka i sukcesy, ale też zabawa. Przygotowany przez nich program satyryczny wywoływał na sali salwy śmiechu, gdy uczniowie opowiadali o swoich „traumatycznych” przeżyciach z wakacji. A takimi były np. wczasy spędzone z rodzicami, a nawet dłuższe wypady z… sympatią. Różnice wieku i płci okazały się w tym wypadku prawdziwie zgubne, czego dowiodła reporterka programu „Pod natężeniem”.

Razem z „Trójką” nowy rok witała cała gmina
O tym, że powrót do szkoły to nie przykry obowiązek przekonywali podczas gminnej inauguracji roku uczniowie Gimnazjum nr 3. - Myślę, że wasi starsi koledzy przekonali was, że w szkole można się też dobrze bawić – mówiła dyrektor Bożena Krok do pierwszoklasistów. To nie przypadek, że właśnie w tej szkole zorganizowano gminne uroczystości rozpoczynające rok. Gimnazjum może pochwalić się najlepszą średnią wyników z egzaminów gimnazjalnych w powiecie. Średnia ta wyższa jest także od średniej małopolskiej, a nawet krajowej.
Ubiegły rok zakończył się sukcesami – oby ten rok nie był gorszy. Takim zdaniem można podsumować życzenia wszystkich gości Gminnej Inauguracji roku szkolnego, która odbyła się w Gimnazjum im. A. Fredry. Uczniowie tej placówki uzyskali bardzo dobre wyniki egzaminów końcowych. Średnia szkoły wyniosła 66,3. To świetny wynik, zważywszy, ze średnia w gminie wyniosła 59,5, w powiecie – 61, a w Małopolsce – 59,8. „Trójka” przekroczyła także znacznie średnią krajową. Wielokrotnie podkreślano to podczas uroczystego apelu. - Życzę wam, żebyście odczuli to, ze szkoła daje wam możliwość odniesienia sukcesu i żebyście włożyli w to własną pracę – mówił burmistrz Dariusz Rzepka. Uczniowie „Trójki” pokazali jednak, że szkoła to nie tylko nauka i sukcesy, ale też zabaw. Przygotowany przez nich program satyryczny wywoływał na sali salwy śmiechu, gdy uczniowie opowiadali o swoich „traumatycznych” przeżyciach z wakacji. A takimi były np. wczasy spędzone z rodzicami, a nawet dłuższe wypady z... sympatią. Różnice wieku i płci okazały się w tym wypadku prawdziwie zgubne, czego dowiodła reporterka programu „Pod natężeniem”.
Iwona Krzystanek

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze