W tegorocznych finałach Mistrzostw Polski Młodzików w Lekkiej Atletyce startowało trzech zawodników LKS–u „Kłos” Olkusz. Z województwa małopolskiego udział wzięło 34 zawodników. W każdej z  konkurencji startowało po około 30 osób, wyłonionych wcześniej w eliminacjach międzywojewódzkich.
Najlepszy wynik osiągnęła Aleksandra Mstowska, która na dystansie 300 m uzyskała czas  43.48 s, poprawiając tym samym swój rekord życiowy. W końcowej klasyfikacji zajęła 16. miejsce.  Drugi z zawodników ”Kłosa”, Przemysław Cieśla, w biegu na 300 m przez płotki  wywalczył 21. lokatę z czasem 43.11 s.  Takie samo miejsce zajęła w tej konkurencji Barbara Górkiewicz na dystansie 100 m  (16.94 s), natomiast  na 300 m przez płotki była 20, z nowym rekordem życiowym 50.27 s.