roboty drogowe

Rusza kolejny etap drogowych remontów w gminie Olkusz. Tym razem do zrealizowania jest osiem inwestycji.

Cztery przetargi wygrało olkuskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o. o. Firma przebuduje drogę gminną na działce 682/2 w Olewinie (96 906,82 złotych brutto), zmodernizuje ul. Stary Gościniec w Niesułowicach (49 090,38 złotych brutto), zajmie się budową dróg transportu rolnego (112 183,60 złotych brutto) oraz wykona nakładkę asfaltową na drodze gminnej na Podgrabiu (90 391,72 złotych brutto). Na swoje prace spółka udziela pięcioletniej gwarancji.

Pierwszymi etapami przebudowy ul. Przemysłowej oraz ul. Nullo zajmie się firma KRYMEX Krystian Łuczak z Bytomia. Inwestycje będą kosztować odpowiednio 347 804,15 złotych i 382 257,09 złotych brutto, a okres gwarancji wynosi pięć lat.

Przebudowę ul. Wozowej w Niesułowicach wykona Zakład Projektowania i Wykonawstwa Robót Drogowych mgr inż. Władysław Janik i Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe LINK Zakład Projektowania i Wykonawstwa Robót Drogowych dr inż. Krzysztof Janik z Olkusza. Koszt inwestycji to 21 349,72 złotych brutto, przy pięcioletniej gwarancji na wykonane roboty. Olkuski Zakład Drogowo – Budowlany PAGAM Pabian Andrzej utwardzi teren przy ulicy Miłej w (59 991,34 złotych brutto, 10 lat gwarancji).

Wśród planowanych remontów jest również przebudowa drogi na działce 1202 w Kosmolowie. Gmina jednak unieważniła przetarg na to zadanie, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższała kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia.

4
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
avatar
500
4 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
INAPaliwo+qbarulesmało Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
mało
mało

SŁABE TE REMONTY… SŁABE.. BURMISTRZ Roman KIEPSKI… FERDEK!

A w Wolbromiu asfalt leje się kilometrami…

qbarules
qbarules

Okres gwarancyjny na drogę pięć lat??? Brawo my. Tylko u nas prace drogowe tylko na czas własnej kadencji – potem niech się dzieje co chce. Co Pan na to Panie Michale? Liczyłem na lepszą zmianę…

Paliwo+
Paliwo+

A na lodowisko 500 000 zł. Tam to równiutko jak na stole i kilometrów można natrzaskać ile się chce….

INA
INA

Zapraszam na drogę Marii Dąbrowskiej w Sienicznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, dziura na dziurze dziurę pogania………………