staw klucze

Teren wokół stawu przy ul. Zawierciańskiej w Kluczach wkrótce zyska nowe oblicze. Gmina na ten cel przeznaczy 20 tys. złotych, czyli wygraną w konkursie „Ogólnopolskie Upiększanie z Garnierem”.  Inwestycja zostanie zrealizowana dzięki ogromnemu zaangażowaniu mieszkańców.

Klucze znalazły się w gronie dziesięciu laureatów, zajmując czwarte miejsce. Na rewitalizację wspomnianego terenu swoje głosy oddało 12 tys. 45 internautów.  – Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do wygranej. Warto podkreślić, że jest to pierwsza tego typu akcja w naszej gminie, gdzie dzięki zaangażowaniu władz i mieszkańców, wspólnie udaje się pozyskiwać środki z inicjatyw sponsorskich. Mamy nadzieję, że w kolejnych edycjach konkursu, a także w innych tego typu wydarzeniach, nadal będziemy mogli liczyć na Państwa wsparcie – dziękują władze Klucz.

Wokół  stawu pojawi się zieleń, kwiaty i ozdobne krzewy.

Fot. UG Klucze

 

1
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
1 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
uroda Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
uroda
uroda

Super sprawa nareszcie centrum nabierze kolorów. Tylko jedna uwaga i pytanie, dla kogo to upiększanie, bo jak na razie jedynymi użytkownikami ławeczek przy stawie są: miejscowy element społecznie zdegradowany oraz młodzież urządzająca regularnie imprezy pijackie. Myślę że dobrym rozwiązaniem było by również zainstalowanie monitoringu bo za chwilę otoczenie stawu wróci do stanu poprzedniego. A pieniądze wydane na remont zostaną zmarnowane.