0rewolucja smieciowa

Od 1. lipca obowiązuje nowy system gospodarowania odpadami. Jeden z naszych Czytelników nadesłał nam zdjęcie obrazujące segregację śmieci w nieco innej odsłonie. – Dzisiaj rano przed śmietnikiem OSM „ekolodzy”, jak co dzień, segregowali odpady. Puszki i złom zabierają, reszta sama się rozłoży, jak muchy przylecą – napisał Czytelnik.

Czy w Olkuszu jest więcej takich miejsc? Jak przebiega wdrażanie systemu w mieście? Podyskutuj na www.przeglad.olkuski.pl!

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Dorocia
Dorocia
9 lat temu

U nas w Boleslawiu to nawet workow na segregowanie smieci nie dali.a 05.07.pierwsze smieci segreg.maja byc odebrane.do reklamowek pakowac smieci i pod gmine zaniesc moze oni tam maja worki i posegreguja nasze smieci.

P
P
9 lat temu

A jak ma przebiegać?? Skoro umowy dopiero można składać do końca lipca… I faktyczne odbieranie i segregowanie śmieci zacznie się w sierpniu? Na obecną chwile ludzie nie mają co robić ze śmieciami, firmy nie wyposażyły wszystkich w kubły, więc i śmieci są w takiej samej postaci jaka była… Dopóki SAMI MIESZKAŃCY nie zaczną segregować odpadów i nie zmieni się ICH podejście to o żadnej ekologii nie może być mowy.