paragraf odcisk

W ręce policjantów wpadło dwóch mieszkańców Będzina, którzy od początku roku aż 17 razy włamali się na teren ogródków działkowych w Kluczach i w Rabsztynie. Zatrzymani mężczyźni kradli sprzęt elektrotechniczny, narzędzia, butle gazowe, kuchenki indukcyjne, a także meble ogrodowe. Złodzieje przyznali się do winy.

Początek sprawie dała interwencja mundurowych z Klucz. Podczas nocnego patrolu na ul. Rabsztyńskiej, funkcjonariusze zwrócili uwagę na volkswagena golfa na krakowskich tablicach rejestracyjnych. Od dłuższego czasu obserwowali ten pojazd. W pewnym momencie podejrzany samochód zatrzymał się na poboczu drogi, a pasażer wyrzucił z niego puste butelki i puszki zaśmiecając chodnik. Wtedy zareagowali policjanci. Okazało się, że kierujący 54-latek siadł za kółkiem w stanie nietrzeźwym – w jego organizmie znajdowało się 0,76 promila alkoholu. Podczas kontroli i przeszukania samochodu odkryto ponadto kilkanaście łomów o różnej średnicy, nożyce do cięcia metalu, narzędzia, rękawice oraz torby.

Podejrzenia dotyczące mężczyzn okazały się słuszne.Policjanci ustalili, że mieszkańcy Będzina od początku roku dokonali 17 włamań na terenie ogródków działkowych w dwóch miejscowościach. Obaj przyznali się do zarzucanych im czynów. Usłyszeli już stosowne zarzuty. Z uwagi na fakt, że zatrzymany 47-latek działał w warunkach recydywy, sąd może mu wymierzyć surowszą karę.

9
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
9 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
magazyn.sor.odzież...ul.Kr.Ka.Wi w OLKUSZznawca tematubobi Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
magazyn.sor.odzież
magazyn.sor.odzież

[quote name=”ul.Kr.Ka.Wi w OLKUSZ”][quote name=”…”][quote name=”ul.Kr.Ka.Wi w OLKUSZ”]W Olkuszu też tak było stare dziadki złapali złodzieja zadzwonili na PoliMIlicję i czekali trzymając złodzieja ponad pół godziny za czym dwóch pajaców w mundurach o wyglądzie PANKÓW z pretensjami że mają inne zajęcie zechciał zabrać złodzieja.[/quote]Widziałem tę scenkę było dokładnie tak jak piszesz. To było 8 marca w Dzień Kobiet w godz. przedpołudniowych. Szczególnie utkwiły mi w pamięci fryzurki tych pajaców. Kogo oni tam qrna zatrudniają. A znasz może pajaca co mieszka na tej samej ulicy co komenda?[/quote]Nie znam tego pajaca i nawet lepiej ich nie znać bo po co sobie wstyd… Czytaj więcej »

ul.Kr.Ka.Wi w OLKUSZ
ul.Kr.Ka.Wi w OLKUSZ

[quote name=”…”][quote name=”ul.Kr.Ka.Wi w OLKUSZ”]W Olkuszu też tak było stare dziadki złapali złodzieja zadzwonili na PoliMIlicję i czekali trzymając złodzieja ponad pół godziny za czym dwóch pajaców w mundurach o wyglądzie PANKÓW z pretensjami że mają inne zajęcie zechciał zabrać złodzieja.[/quote]
Widziałem tę scenkę było dokładnie tak jak piszesz. To było 8 marca w Dzień Kobiet w godz. przedpołudniowych. Szczególnie utkwiły mi w pamięci fryzurki tych pajaców. Kogo oni tam qrna zatrudniają. A znasz może pajaca co mieszka na tej samej ulicy co komenda?[/quote]
Nie znam tego pajaca i nawet lepiej ich nie znać bo poco sobie wstyd robić.

...
...

[quote name=”ul.Kr.Ka.Wi w OLKUSZ”]W Olkuszu też tak było stare dziadki złapali złodzieja zadzwonili na PoliMIlicję i czekali trzymając złodzieja ponad pół godziny za czym dwóch pajaców w mundurach o wyglądzie PANKÓW z pretensjami że mają inne zajęcie zechciał zabrać złodzieja.[/quote]
Widziałem tę scenkę było dokładnie tak jak piszesz. To było 8 marca w Dzień Kobiet w godz. przedpołudniowych. Szczególnie utkwiły mi w pamięci fryzurki tych pajaców. Kogo oni tam qrna zatrudniają. A znasz może pajaca co mieszka na tej samej ulicy co komenda?

ul.Kr.Ka.Wi w OLKUSZ
ul.Kr.Ka.Wi w OLKUSZ

W Olkuszu też tak było stare dziadki złapali złodzieja zadzwonili na PoliMIlicję i czekali trzymając złodzieja ponad pół godziny za czym dwóch pajaców w mundurach o wyglądzie PANKÓW z pretensjami że mają inne zajęcie zechciał zabrać złodzieja.

znawca tematu
znawca tematu

[quote name=”bobi”]Proponuje, żeby policja nic nie robiła bo i tak społeczeństwu się nie dogodzi. Nie wykrywają sprawców źle, jak złapią też źle.[/quote]
ZŁAPIĄ MUCHĘ CO ICH GRYZIE jak drzemią w pracy a SPRAWCÓW TRZEBA IM ZŁAPAĆ I JESZCZE DOWIEŻ POD SAME DRZWI KOMENDY,KOMISARIATU.

bobi
bobi

Proponuje, żeby policja nic nie robiła bo i tak społeczeństwu się nie dogodzi. Nie wykrywają sprawców źle, jak złapią też źle.

P X T
P X T

Muszą uważać na słowa, żeby im nie zarzucili znieważenia funkcjonariuszy na służbie, nie wykonywali gwałtownych ruchów, bo są na to uczuleni i mogą im zarzucić art 222 kk. Jak będą grzeczni to może im nie podrzucą woreczków strunowych, miejmy nadzieję. Bo pogoń za statystykami jest nieubłagana i mogą wejść ze statusem świadków a wyjść z zarzutami jako oskarżeni.

P X T
P X T

Czyli początek artykułu powinien brzmieć: W ręce policjantów zostało włożonych dwóch mieszkańców Będzina… albo: W ręce policjantów wydano dwóch mieszkańców Będzina… A zamiast: funkcjonariusze zwrócili uwagę na volkswagena golfa na krakowskich tablicach…powinno być: uwagę funkcjonariuszy zwrócono na volkswagena golfa na krakowskich tablicach…A tak na marginesie bardzo wysoką karę bym im przysolił za to wyrzucanie śmieci na chodniku. Nienawidzę kolesi co rzucają co popadnie gdzie popadnie. Ostatnio przyłapałem też jak wyrzucili opakowania z Mc Donalda pod moim domem jak tylko zeżarli jego zawartość. Miałem zamiar zmusić ich żeby zeżarli te opakowania bez przepitki ale pudełka po coca coli były twarde, no… Czytaj więcej »

St .dziadek
St .dziadek

Przede wszystkim to dwóch starych dziadków(71 lat i 74 lata) namierzyło i złapało tych złodziejaszków w Kluczach i oddali ich w ręce Władzy Ludowej w granatowych teraz mundurach i jeszcze dodatkowo jeden z dziadków musiał ich dowieżć pod sam Komisariat Władzy Ludowej w Kluczach.