dzień kobiet 2016 2

Działania realizowane w Zespole Szkół Nr 1 w Olkuszu, korelują naukę z przyjemnościami.  Zabawa i rozrywka relaksuje i zapewnia energię potrzebną podczas nauki. Świetną okazją do atrakcyjnych niespodzianek był dzień 8 marca 2016 r., który  szczególnie miło zapamiętają uczennice z „Mechanika”.
Zasady pielęgnacji skóry, wybór odpowiedniego podkładu i pudru, konturowanie twarzy, osiąganie idealnego kształtu brwi, to niektóre z tajników profesjonalnego makijażu, które odkryła przed uczennicami Pani Katarzyna Hrabia – licencjonowana kosmetolog i podolog, wykładająca w Szkole policealnej kształcącej w zawodzie Technik Usług Kosmetycznych, funkcjonującej w „Mechaniku”. Dziewczęta   mogły  wylosować bezpłatne zabiegi pielęgnacyjne twarzy, profesjonalny makijaż i zabiegi parafinowe dłoni. Efekty były zachwycające. Pozostałe uczennice otrzymały podarunki od firmy kosmetycznej. Wylosowane w  specjalnej  loterii   kosmetyki – niespodzianki,  zasponsorowała jedna z  firm kosmetycznych.

dzień kobiet 2016

Nic tak nie  stymuluje chęci do nauki, jak zajęcia fitness. Pamiętają o tym w „Mechaniku”, dlatego punktem kulminacyjnym Dnia Kobiet było uroczyste otwarcie w Szkole przepięknej sali fitness. Dyrektor ZS Nr 1 Pani Aldona Nowicka, przecinając wstęgę podkreśliła, że „ zajęcia, jakie będą tu  prowadzone, z pewnością przyczynią się do jakości zdrowia, sprawności fizycznej, dobrego samopoczucia i radości życia. Każdy, kto będzie wychodził z tej sali, będzie uśmiechnięty  wchodził na kolejne zajęcia lekcyjne”. Pierwsze  zajęcia fitness z dziewczętami  poprowadził nauczyciel wychowania fizycznego Pan Jakub Stala.
Różowy kolor ścian znakomicie korelujący z lustrami, wyposażenie, przestrzeń, podkreślają w nowo otwartym  pomieszczeniu  atmosferę młodości i radości.

dzień kobiet 2016 3

Co to jest push-up? Jakie są ulubione zajęcia kobiet? Co znajduje się w damskiej torebce? -na te i inne pytania dwie drużyny chłopców starały  się odpowiadać przy zgromadzonej żeńskiej widowni, podczas okolicznościowego quizu. Zwyciężył zespół „Radni Powiatu Olkuskiego” w składzie: Dawid Klich (autentyczny radny), Wojciech Piłka (autentyczny radny), Patryk Matyja.
Koordynatorką Dnia Kobiet 2016 była Pani Małgorzata Żurek wraz z Samorządem Uczniowskim.

Iwona Rams ZS Nr 1 w Olkuszu

dzień kobiet 2016 4

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
pat
pat
6 lat temu

fajna sala fitness