Klucze

W ubiegłym roku podczas Eko – akcji sprzątania gminy Klucze zebrano ponad 250 dużych worków śmieci, a chętnych do udziału w wydarzeniu nie brakowało. W kwietniu tego roku organizowana jest druga edycja – każdy może się przyłączyć. Organizatorem jest Komitet Społeczny „Pomagamy” z Klucz.

Główne cele akcji to zwrócenie uwagi na problem zaśmiecania środowiska, zwiększenie świadomości ekologicznej, kształtowanie i promocja proekologicznych postaw. 

-Razem możemy posprzątać naszą gminę i sprawić, że z najbliższego otoczenia znikną śmieci, które niszczą środowisko i zagrażają naszemu zdrowiu! Dzięki Eko – akcji wszystkim mieszkańcom będzie żyło się lepiej. Nie bądź bierny i przyłącz się do nas – zachęcają do udziału w sprzątaniu gminy Kinga Sierka i Sebastian Sierka z  Komitetu Społecznego „Pomagamy”.

Organizatorzy zapraszają do współpracy wszystkich chętnych mieszkańców, lokalne stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich, sołtysów, szkoły, organizacje. Jak mówią – w grupie siła!

Partnerem Eko – akcji jest Ochotnicza Straż Pożarna z Klucz, a patronat sprawuje wójt gminy Klucze Norbert Bień. 

Akcja odbędzie się w dniach 22 – 23 kwietnia (piątek – sobota). Chcesz dowiedzieć się więcej? Wszelkich informacji udzielają organizatorzy pod nr 692 776 677.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze