centruria chechło liga młodzików 2017 2

Zespół młodzików ULKS Centuria Chechło zwyciężył w rozgrywkach II Ligi Małopolski Młodzików sezonu 2016/2017! Rozgrywki trwały od września ubiegłego roku do czerwca 2017 roku. W tym czasie zespół Centurii rozegrał 17 spotkań, w których zanotował 14 zwycięstw, strzelając łącznie 78 bramek.

centruria chechło liga młodzików 2017 1

Dla naszego klubu jest to historyczne wydarzenie, ponieważ długo musieliśmy czekać na efekty ośmioletniej pracy z naszymi najmłodszymi zawodnikami. Przez ostatnie trzy lata rozgrywki kończyliśmy na miejscach drugim i trzecim. Dopiero ostatni sezon zakończył się naszym zdecydowanym zwycięstwem, które zapewniliśmy sobie na dwie kolejki przed końcem rozgrywek – informuje zarząd klubu.

Gratulujemy zawodnikom oraz trenerowi drużyny!

centruria chechło liga młodzików 2017 3

Podziękowanie
Zarząd ULKS Centuria Chechło składa gorące podziękowania Gminie Klucze oraz wszystkim podmiotom i osobom wspierającym nasze działania mające na celu propagowanie sportu dziecięcego. Wyrażamy głębokie przekonanie, że sukcesy sportowe osiągane przez naszych zawodników stanowić będą również dla Państwa ogromne źródło satysfakcji.

ULKS Centuria Chechło

1
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
1 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
ooo Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ooo
ooo

No i brawo.. Gratulacje dla chłopaków 🙂 i trenera. Przed nimi jeszcze jednak sporo nauki, bo jednak do najlepszego klubu w okręgu w kat. młodzików sporo brakuje – co pokazał mecz 20-go czerwca. Pozdrawiamy.