Klucze, Jaroszowiec

Najmłodsi mieszkańcy gminy Kucze mogą sprawdzić swoje artystyczne talenty, biorąc udział w dwóch świątecznych konkursach.

Konkurs  „Kartka Świąteczna z okazji Bożego Narodzenia” dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat organizuje Gminna Biblioteka Publiczna w Kluczach filia Jaroszowiec. Bożonarodzeniowe kartki mogą być wykonane dowolną techniką (w formacie A5 lub A4).

Jak informują organizatorzy, podpisane i zafoliowane prace (podpisane na odwrocie – imię, nazwisko i wiek) z kartą zgłoszeniową należy składać do wyznaczonego pudła w Gminnej Bibliotece Publicznej filia Jaroszowiec przy ul. Leśnej 1. Termin upływa 18 grudnia.

Regulamin oraz karta zgłoszeniowa są dostępne na stronie biblioteki (www. biblioteka-klucze.pl) oraz na Facebooku: www.facebook.com/BibliotekaKlucze

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21 grudnia. Autorzy trzech najlepszych prac otrzymają nagrody, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy.

Szczegółowe informacje dostępne są na fejsbukowym profili biblioteki. O szczegóły można zapytać dzwoniąc pod nr tel. 32 641 11 36 lub pisząc na adres: biblioteka.jaroszowiec@gmail.com

Z kolei Gminny Ośrodek Kultury w Kluczach zaprasza do udziału w konkursie plastycznym „Tradycje świąteczne”.  Organizatorzy czekają na prace plastyczne wykonane przez dzieci z gminy Klucze w wieku od 5 do 14 lat.

– Prace powinny być niepowtarzalne i oryginalne oraz charakteryzować się naturalnością wypowiedzi; mogą nawiązywać do miejscowych tradycji ludowych  – mieć w sobie ładunek tzw. regionalizmu – informuje kluczewski GOK.

Dobrej jakości zdjęcia prac wykonanych dowolną techniką należy przesłać do 6 stycznia 2021 roku na e-mail organizatora: pracowniaplastycznagokklucze@gmail.com

Konieczne jest dołączenie skanu wypełnionej karty zgłoszenia. Formularze znajdziecie na stronie GOK – u: www.gokklucze.pl

Jurorzy ocenia prace m. in. pod kątem kreatywnego podejścia do tematu, jakości wykonania, kompozycji i walorów technicznych. Dla najlepszych przewidziano nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Wyniki będą dostępne na stronie internetowej www.gokklucze.pl oraz Facebooku.

fot.pixabay.com

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze