31. grudnia w Chrzanowie odbył się IX Ogólnopolski Bieg Sylwestrowy na 10 km z udziałem 145 biegaczy oraz bieg młodzieżowy na 1 000 m. Do tych biegów znakomicie zostali przygotowani przez trenera Kazimierza Chechelskiego zawodnicy IKS – u Olkusz.

W biegu głównym bezkonkurencyjny okazał się Bartosz Karoń, który na mecie osiągnął czas 29.59.00 s, a drugi był Mateusz Walnik z Rybnika (32.11.00 s). Paweł Łopuch zajął IX miejsce. Wśród juniorów Karol Muzyk zajął IV miejsce. W gronie juniorów młodszych Emanuel Wojtacha był pierwszy, a Krystian Czapla piąty. Bardzo dobrze spisali się młodzicy. Martyna Knapik na dystansie 1 000 m zajęła I miejsce, Adrian Wojtacha I miejsce, a Paweł Węglarz II miejsce. Gratulujemy !