policja olkusz

W niedzielny poranek na torach łączących Olkusz z Jaroszowcem 33-letni policjant został potrącony przez pociąg towarowy. Zginął na miejscu.

– Trwa śledztwo prowadzone przez Prokuraturę Rejonową w Olkuszu. Wyjaśniamy przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia – komentuje podkomisarz Katarzyna Matras, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu, w której zatrudniony był mężczyzna.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń do potrącenia policjanta doszło w minioną niedzielę 12 maja około godz. 5:45 niedaleko Olkusza, na linii kolejowej łączącej Srebrne Miasto z Jaroszowcem. Na stronie internetowej komendy pojawiła się informacja o śmierci funkcjonariusza. Tragicznie zmarły funkcjonariusz pracował w policji od ponad roku, dał się poznać jako człowiek uśmiechnięty i przyjazny. W chwili wypadku nie był na służbie.

Link do nekrologu: http://olkusz.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/odszedl-nasz-kolega-6

1
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
1 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
1 Autorzy komentarzy
PXT Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
PXT
PXT

Bardzo dziwna pora i miejsce. Prokuratura powinna wnikliwie zacząć śledztwo od zbadania najbliższych kręgów środowiska zawodowego i ustalić czy rzeczywiście tam na opisanym miejscu doszło do wspomnianej śmierci, bo może ktoś chciał żeby to tak wyglądało jak wypadek kolejowy.
To taka moja drobna sugestia co by rutynowo upraszczając śledztwo nie pominięto tej opcji.
Tak bywa, że wypadki się zdarzają i nie koniecznie w miejscach w których się je zastaje.