aa wypadek zederman

W sobotę tuż po godz. 14, na drodze krajowej nr 94 w Zedermanie doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego zginął 60-letni kierowca samochodu osobowego.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń Policji, jadący w stronę Krakowa mieszkaniec Przegini, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn nagle zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w nadjeżdżającą z naprzeciwka ciężarową scanię. Kierujący oplem zginął na miejscu, natomiast 39-letni kierowca scanii został przewieziony do olkuskiego szpitala. Po przeprowadzonych badaniach mężczyzna został zwolniony do domu. Na miejsce wypadku przybył prokurator oraz biegły sądowy. W akcji ratowniczej oprócz Policji brały także udział po dwie załogi karetki pogotowia i Straży Pożarnej oraz medyczny śmigłowiec. Obecnie funkcjonariusze pod nadzorem prokuratury badają przyczyny wypadku. To już kolejna śmiertelna ofiara drogowej kraksy na „krajówce” w Zedermanie. Zachowajmy ostrożność tym bardziej, że nadchodzi zima.

Fot. KPP Olkusz

aa wypadek zederman1

5
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
3 Wątków
2 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
KalusmasakraDobrzehmm? Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kalus
Kalus

To nie żadne fatum neistety tylko zwyczajne natężenie ruchu, które jest koszmarnie duże jak na drogę o jednym pasie w każdą stronę, przebiegającą przez środek wiosek. Niestety A4 jest bardzo droga i wredny Stalexport nie pozwala rozbudować okolicznych dróg, przez co cały Śląsk wali na Kraków przez Olkusz, i w druga stronę również. Ale władza zamiast zająć się problemem rzetelnie wstawi fotoradar, i wysepki i wg nich problemu nie ma. Należałoby w pierwszej kolejności:1. Odtajnić wreszcie tajne aneksy do umowy o A4 ze Stalexportem i wyrzucić ich w cholerę z tej autostrady, żeby ceny były tam normalne i nie opłacało… Czytaj więcej »

masakra
masakra

To jest naprawdę jakaś pechowa droga.. Który to już śmiertelny wypadek w tej miejscowości? Fatum normalnie..

hmm?
hmm?

jak to już kolejna ofiara wypadku w Zedermanie?

Dobrze
Dobrze

Pewnie chodzi o to, ze niedawno został na w tej miejscowości na pasach śmiertelnie potrącony pieszy .

Dobrze
Dobrze

Ale jeśli w opisie jest drogowej kraksy to możliwe, że tyczy się to wakacji i wtedy co były 4 wypadki w 2dni w tej miejscowości tez lądował śmigłowiec