gorenice 1

W sobotę, 3 listopada w Gorenicach doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął 62-letni mężczyzna. Mieszkaniec Bytomia siedzący za kierownicą volkswagena passata nie dostosował prędkości do warunków atmosferycznych, zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 62-latek jadący do Gorenic od strony Olkusza, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wpadł do rowu i zatrzymał się na przydrożnym drzewie. Na miejscu zdarzenia pojawiła się karetka pogotowia, która przewiozła mężczyznę do olkuskiego szpitala. Pomimo szybkiej interwencji poszkodowanego nie udało się uratować.

Trwa szczegółowe wyjaśnianie okoliczności i przyczyn tego tragicznego wypadku. Wiadomo, że mieszkaniec Śląska jechał za szybko, a warunki na drodze nie były optymalne – mglisto i mokry asfalt.

gorenice 2

Fot. KPP Olkusz

6
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
6 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
xxykierowiecJaaaaBelzebupCzarna Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
xxy
xxy

[quote name=”kierowiec”]tak to jest jak remontuje się trakty konne z zakrętami 90stopni zamiast zrobić prostą szeroką drogę.[/quote]

Niezbyt mądry komentarz – znaki drogowe są na ozdobę? Fakt, że tamta droga nie pozwala na szybką jazdę – ale właśnie dlatego tam są ustawione ograniczenia prędkości. Kierowca je zignorował i zapłacił za to najwyższą cenę. Szkoda go, ale dobrze że nie ucierpiał nikt postronny. Dla nas wszystkich może będzie to przestroga.

kierowiec
kierowiec

tak to jest jak remontuje się trakty konne z zakrętami 90stopni zamiast zrobić prostą szeroką drogę.

Jaaaa
Jaaaa

Było minęło… Włącz myślenie… Passat to nie czołg…

Belzebup
Belzebup

Passata szkoda….

Czarna
Czarna

Pewnie jechał pierwszy raz tamtędy.

andrzej 53
andrzej 53

za szybko było