mosir turniej tenisa 11 listopada

11 listopada Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu organizuje Otwarty Turniej Tenisa Stołowego – 4. Memoriał Henryka Swędzioła w Hali Sportowo-Widowiskowej. Współorganizatorami turnieju są: Powiatowe Zrzeszenie LZS, ULKTS Jaroszowiec, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Firma Modest z Łodzi.

Impreza tradycyjnie odbywa się w dniu Narodowego Święta Niepodległości i po raz czwarty jest dedykowana Panu Henrykowi Swędziołowi współtwórcy imprezy. Poprzez Memoriał trwa wspomnienie znakomitego człowieka, wieloletniego działacza oraz świetnego pedagoga i trenera tenisa stołowego.

Turniej jest doskonałą okazją do konfrontacji z innymi zawodnikami oraz szansą na odniesienie sportowego sukcesu. Oprócz podziału na kategorie wiekowe, zawody będą prowadzone z podziałem na dziewczęta/kobiety i chłopców/mężczyzn, jak również na amatorów i zrzeszonych w klubach sportowych. Pierwsze mecze wśród dzieci oraz amatorów rozpoczną się o godz. 9:00 i potrwają do godzin południowych. Od południa miejsce przy stołach należeć będzie do zawodowców. Amatorzy, którzy poczują, że są w dobrej formie będą również mogli zgłosić udział do kategorii zawodników zrzeszonych. Zgłoszenia będą przyjmowane on-line poprzez formularz dostępny do dnia 10.11.2018 r. do godz. 10.00 na stronie internetowej www.mosir.olkusz.pl oraz w miejscu zawodów 11.11.2018 r. od godz. 8.00, najwcześniej na 1 godzinę przed wyznaczonym terminem rozpoczęcia gier w poszczególnych kategoriach wiekowych. Turniej dla amatorów rozgrywany do godz. 12:00 jest BEZPŁATNY. Zgłaszających udział do kategorii rozgrywanych od godz. 12:00 obowiązuje wpisowe w wysokości 10,00 zł. Turniej jest doskonałą okazją do spróbowania własnych sił w tenisie stołowym. Trzy najlepsze osoby w każdej kategorii otrzymają dyplomy, medale oraz nagrody.

Ideą Otwartego Turnieju Tenisa Stołowego jest umożliwienie uczestnictwa wszystkim miłośnikom tej bardzo popularnej dyscypliny sportowej, zarówno amatorom jak i „zawodowcom”. Dopołudniowy turniej jest przeznaczony tylko dla amatorów, grających rekreacyjnie w tenisa stołowego. Natomiast od godz. 12:00 zapraszamy zawodników stowarzyszonych i niestowarzyszonych w klubach, biorących udział w zawodach tenisa stołowego.

UWAGA!
Każdy uczestnik, który zgłosił udział poprzez formularz on-line, musi potwierdzić swoją obecność w Biurze zawodów najpóźniej na 15 minut przed wyznaczonym terminem rozpoczęcia gier w poszczególnych kategoriach.
Zawodnicy, którzy nie ukończyli 18 lat muszą dostarczyć pisemną zgodę rodzica lub prawnego opiekuna na udział w turnieju.

Zgoda podpisana przez trenera klubu nie będzie respektowana.

ZGŁOSZENIA ON-LINE: https://goo.gl/forms/mawM1qKaGMcmX17r1

Regulamin na www.mosir.olkusz.pl

MOSiR Olkusz

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze