marcin cockiewicz

Powiat olkuski ma już oficjalnie trzeciego radnego wojewódzkiego. Wczoraj odbyła się sesja Sejmiku Województwa Małopolskiego, na której ślubowanie złożył Marcin Cockiewicz.

Zmiany w składzie władz Małopolski to efekt październikowych wyborów parlamentarnych. Do Sejmu i Senatu dostało się bowiem pięcioro radnych wojewódzkich. Jednym z nich jest były marszałek Marek Sowa, którego w Sejmiku zastąpił właśnie Marcin Cockiewicz (PO). Dwa tygodnie temu, jeszcze w poprzednim składzie, radni zdecydowali, że nowym marszałkiem zostanie Jacek Krupa (wcześniej członek Zarządu Województwa Małopolskiego). Z kolei na jego miejsce w zarządzie wybrano Grzegorza Lipca (PO). Przypomnijmy, że w wojewódzkich ławach od roku zasiadają dwaj przedstawiciele naszego powiatu: Jacek Soska (PSL) oraz Andrzej Wójcik (PiS).

Nowy radny jest sekretarzem miasta Bukowno, w poprzedniej kadencji był radnym powiatowym. W Sejmiku zasiada w Komisji Budżetu, Mienia i Finansów, Komisji Ochrony Środowiska i Bezpieczeństwa Publicznego oraz Komisji ds. Innowacji i Nowoczesnych Technologii. Marcin Cockiewicz zapowiada, że będzie chciał się zajmować przede wszystkim rozwojem wojewódzkiej infrastruktury transportowej oraz zwiększeniem atrakcyjności inwestycyjnej Małopolski Zachodniej (w szczególności powiatu olkuskiego), co jest niezbędne do rozwoju gospodarczego regionu i zmniejszenia bezrobocia.

 

29
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
29 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
Moniek vel Mosiekmonika d.normaSt Pixik Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Moniek vel Mosiek
Moniek vel Mosiek

[quote name=”monika d.”]Kmita na stronie pulsu blokuje komentarze!
Co do Wigilii to było psim obowiązkiem posła Osucha zapytać obecnego Burmistrza czy planuje organizować Wigilię, ponieważ ten przywilej należy do Burmistrza UMiG.Poseł Osuch w poprzednim latach organizował tylko dlatego,ze b.Rzepka nie był tym zainteresowany.A przychodzenie do UMiG z zaproszeniem to bezczelne stawianie Burmistrza przed faktem dokonanym a nie współpraca o której pisali w pulsie![/quote]
”monika d”-=-dziewczyno ratownika nie kłam,bo Pan Kmita nie blokuję żadnych komentarzy w PULSIE.Prawidłowo wpisz kody to komentarz twój będzie wysłany i umieszczony. 🙂 🙂 🙂 🙂

Młody
Młody

[quote name=”monika d.”]Kmita na stronie pulsu blokuje komentarze!Co do Wigilii to było psim obowiązkiem posła Osucha zapytać obecnego Burmistrza czy planuje organizować Wigilię, ponieważ ten przywilej należy do Burmistrza UMiG.Poseł Osuch w poprzednim latach organizował tylko dlatego,ze b.Rzepka nie był tym zainteresowany.A przychodzenie do UMiG z zaproszeniem to bezczelne stawianie Burmistrza przed faktem dokonanym a nie współpraca o której pisali w pulsie![/quote] „Pamiętajcie, by nie spełniać dobrych uczynków na oczach ludzi po to, by je podziwiano. Gdy więc będziesz rozdawał jałmużnę, nie rozgłaszaj tego naprzód. Tak bowiem zachowują się w synagogach i na ulicach obłudnicy, którzy chcą, żeby ich ludzie… Czytaj więcej »

monika d.
monika d.

Kmita na stronie pulsu blokuje komentarze!
Co do Wigilii to było psim obowiązkiem posła Osucha zapytać obecnego Burmistrza czy planuje organizować Wigilię, ponieważ ten przywilej należy do Burmistrza UMiG.Poseł Osuch w poprzednim latach organizował tylko dlatego,ze b.Rzepka nie był tym zainteresowany.A przychodzenie do UMiG z zaproszeniem to bezczelne stawianie Burmistrza przed faktem dokonanym a nie współpraca o której pisali w pulsie!

norma
norma

[quote name=”ixik”][quote name=”St.Pow.”]Pochwalcie się tą piękną limuzyną co kupili sobie biedaki do Starostwa Powiatowego w Olkuszu.Przyda się pijanych samorządowców odwież z Wigilii do miejsc zamiewszkania.Tak trzymać dostawczy na potrzeby S.P zawsze prywatnie można wynająć.[/quote]aaaaaaaa kto to kupił? nie czasem ten starosta od oszczędności co dla naszego doba za własną kasę kupił sobie laptopa? ostatnio widziałem jedną z karetek jest tak zardzewiała że chyba woda wlewa się już do środka będzie się więc pięknie prezentowała przy limuzynie dla naszego kochanego starosty PP. No ale cóż władza wymaga oprawy z utęsknieniem czekam na salę tronową dla jego wysokości PP.[/quote]Sala tronowa będzie za… Czytaj więcej »

St P
St P

[quote name=”ixik”][quote name=”St.Pow.”]Pochwalcie się tą piękną limuzyną co kupili sobie biedaki do Starostwa Powiatowego w Olkuszu.Przyda się pijanych samorządowców odwież z Wigilii do miejsc zamiewszkania.Tak trzymać dostawczy na potrzeby S.P zawsze prywatnie można wynająć.[/quote]aaaaaaaa kto to kupił? nie czasem ten starosta od oszczędności co dla naszego doba za własną kasę kupił sobie laptopa? ostatnio widziałem jedną z karetek jest tak zardzewiała że chyba woda wlewa się już do środka będzie się więc pięknie prezentowała przy limuzynie dla naszego kochanego starosty PP. No ale cóż władza wymaga oprawy z utęsknieniem czekam na salę tronową dla jego wysokości PP.[/quote]Laptopa kupił na firmę… Czytaj więcej »

ixik
ixik

[quote name=”St.Pow.”]Pochwalcie się tą piękną limuzyną co kupili sobie biedaki do Starostwa Powiatowego w Olkuszu.Przyda się pijanych samorządowców odwież z Wigilii do miejsc zamiewszkania.Tak trzymać dostawczy na potrzeby S.P zawsze prywatnie można wynająć.[/quote]
aaaaaaaa kto to kupił? nie czasem ten starosta od oszczędności co dla naszego doba za własną kasę kupił sobie laptopa?
ostatnio widziałem jedną z karetek jest tak zardzewiała że chyba woda wlewa się już do środka będzie się więc pięknie prezentowała przy limuzynie dla naszego kochanego starosty PP.
No ale cóż władza wymaga oprawy z utęsknieniem czekam na salę tronową dla jego wysokości PP.

zorba
zorba

[quote name=”nemlo”]Mam pytanie czy ten radny wojewódzki A.Wójcik to przypadkiem nie wywodzi się z tych Wójcików z Klucz wielkich ORMOwców i kapusi socjalistycznych 8)[/quote]
No to alegancki ten radny tylko zazdrościć

St.Pow.
St.Pow.

Pochwalcie się tą piękną limuzyną co kupili sobie biedaki do Starostwa Powiatowego w Olkuszu.Przyda się pijanych samorządowców odwież z Wigilii do miejsc zamiewszkania.Tak trzymać dostawczy na potrzeby S.P zawsze prywatnie można wynająć.

TRZECI
TRZECI

Tak jest trzeci radny wojewódzki i bardzo duże trzecie wydatki !

Smętek
Smętek

[quote name=”kluczbuk”][quote name=”Mieszkaniec”]Poseł Osuch powinien w końcu zacząć działać i coś zrobić dla Olkusza. To już trzecia jego kadencja i nic. Pan Burmistrz, nie tylko organizuje Wigilię, ale cały czas modernizuje nasze miasto, aby lepiej się każdemu żyło. Najwyższy czas brać przykład panie Osuch od Piaśnika.[/quote]Poseł Jacek Osuch jest reprezentującym posłem a nie będzie się zajmował Waszymi głupotami drodzy mieszkańcy powiatu olkuskiego.Ma też bardzo duże własne potrzeby,oraz musi się zabezpieczyć finansowo na dalsze lata życia dostatniego.[/quote]POSEŁ JACEK OSUCH W IV i V SWOJEJ KADENCJI ZROBI Z POWIATU OLKUSKIEGO SREBRNY POWIAT TERAZ MA INNE SWOJE PRYWATNE TEMATY.PROSZĘ ! NIE ZAWRACAĆ GŁOWY… Czytaj więcej »

kluczbuk
kluczbuk

[quote name=”Mieszkaniec”]Poseł Osuch powinien w końcu zacząć działać i coś zrobić dla Olkusza. To już trzecia jego kadencja i nic. Pan Burmistrz, nie tylko organizuje Wigilię, ale cały czas modernizuje nasze miasto, aby lepiej się każdemu żyło. Najwyższy czas brać przykład panie Osuch od Piaśnika.[/quote]
Poseł Jacek Osuch jest reprezentującym posłem a nie będzie się zajmował Waszymi głupotami drodzy mieszkańcy powiatu olkuskiego.Ma też bardzo duże własne potrzeby,oraz musi się zabezpieczyć finansowo na dalsze lata życia dostatniego.

Mieszkaniec
Mieszkaniec

Poseł Osuch powinien w końcu zacząć działać i coś zrobić dla Olkusza. To już trzecia jego kadencja i nic. Pan Burmistrz, nie tylko organizuje Wigilię, ale cały czas modernizuje nasze miasto, aby lepiej się każdemu żyło. Najwyższy czas brać przykład panie Osuch od Piaśnika.

majk
majk

W ubiegłym roku Roman grzał się przy „posłowej” Wigilii, a teraz bezczelnie ukradł ten pomysł. Chciałbym zapytać: z czego będzie finansowane to przedsięwzięcie? Czy burmistrz wzorem Posła przygotuje paczki dla potrzebujących? Czy Pan burmistrz nauczył się już kolęd, w tym „Mizerna cicha”, której słów nie znał w ubiegłym roku? [quote name=”Roxi”][quote name=”Młody”]”Burmistrz zaprasza na Wigilię” To ile tych wigilii będzie w tym roku na rynku, – pierwsza Piaśnikowa,– druga Osuchowa,a przecież trzeci „król tez pewnie nie odpuści …[/quote] No i Burmistrz wyprzedził posła. Kto pierwszy ten lepszy. Jak się poseł dowiedział to mu pewnie mina zrzedła. Jestem ciekawa jaki termin… Czytaj więcej »

kluczbuk
kluczbuk

Pani p’osłanka Ścigaj i p’oseł Kukiz’15 zrobi Wigilię w OPOCE w Kluczach.Potem dalsza część WIGILII odbywać się będzie na boisku piłkarskim ”śpiewak” Kukiz’15 będzie śpiewał ;rozkwitały jabłonie i grusze;kalinka oraz jeszcze wiele pieśni radzieckich z Legnicy. TAK ŻE WSZYSTKICH WŁODARZY POWIATOWYCH ZASKOCZĄ.

Młody
Młody

[quote name=”Roxi”][quote name=”Młody”]”Burmistrz zaprasza na Wigilię” To ile tych wigilii będzie w tym roku na rynku, – pierwsza Piaśnikowa,– druga Osuchowa,a przecież trzeci „król tez pewnie nie odpuści …[/quote] No i Burmistrz wyprzedził posła. Kto pierwszy ten lepszy. Jak się poseł dowiedział to mu pewnie mina zrzedła. Jestem ciekawa jaki termin i godzinę i miejsce wybierze poseł. Choćby wybrał każdy inny to już nie będzie to samo bo Pan Burmistrz już wystartował a reszta dopiero się zbiera. A mówią, że Pan Roman ma swoje lata a tu się okazało, że nie każdemu psu burek. Poczekamy na dalszy rozwój wydarzeń. Na… Czytaj więcej »

Roxi
Roxi

[quote name=”Młody”]”Burmistrz zaprasza na Wigilię” To ile tych wigilii będzie w tym roku na rynku, – pierwsza Piaśnikowa,– druga Osuchowa,a przecież trzeci „król tez pewnie nie odpuści …[/quote] No i Burmistrz wyprzedził posła. Kto pierwszy ten lepszy. Jak się poseł dowiedział to mu pewnie mina zrzedła. Jestem ciekawa jaki termin i godzinę i miejsce wybierze poseł. Choćby wybrał każdy inny to już nie będzie to samo bo Pan Burmistrz już wystartował a reszta dopiero się zbiera. A mówią, że Pan Roman ma swoje lata a tu się okazało, że nie każdemu psu burek. Poczekamy na dalszy rozwój wydarzeń. Na razie… Czytaj więcej »

bukowiok
bukowiok

[quote name=”paw”][quote name=”stinek”]Dwaj pozostali radni nic do tej pory nie zrobili dla Olkusza. Czy ten trzeci coś ruszy?[/quote]
Ruszy swoją kieszeń oraz dopełni swoje konto w Banku.[/quote]
NAZAŁATWIA Wam aż się zdziwicie.KILOMETRÓWKI Z i DO Krakowa też będą oraz wiele tłustych dodatków nawet o nich nie piszę.

bukowiok
bukowiok

PASuje na uzdrowiciela miałby dużo klientów i Bukowno też turystycznie zyskuje.

Młody
Młody

„Burmistrz zaprasza na Wigilię”

To ile tych wigilii będzie w tym roku na rynku,

– pierwsza Piaśnikowa,
– druga Osuchowa,
a przecież trzeci „król tez pewnie nie odpuści …

Młody
Młody

Takich elit to Srebrne Miasto jeszcze nie miało, czy teraz era Złotego Powiatu Olkuskiego przed nami:pierwszy poseł -(rządząca, wrzechmogąca partia)- „praca nie obietnice, damy radę”,drugi poseł -(druga partia, dotychczasowy wieloletni władca w całym kraju, ciągle prawie wszystkie intratne i decyzyjne stanowiska okupujący)- „profilaktyka przede wszystkim”,trzeci poseł -(trzecia siła w Sejmie)- „zasadniczo tak … diabeł tkwi w szczegółach, których nie znamy … ”,do tego 3 radnych w województwie – PIS, PSL, PO,burmistrz z woli narodu- „wybierzmy zmiany”- wybrany,no i samozwańcy z politycznego układu powiatem trzęsący -(prawica i postkomuna)- jeden od energii odnawialnej a drugi od szpitala …,a o sile i możliwościach… Czytaj więcej »

baba
baba

chop jak malowany, zdjęcie pewno na Krakowskiej robione

nemlo
nemlo

Mam pytanie czy ten radny wojewódzki A.Wójcik to przypadkiem nie wywodzi się z tych Wójcików z Klucz wielkich ORMOwców i kapusi socjalistycznych 8)

paw
paw

[quote name=”stinek”]Dwaj pozostali radni nic do tej pory nie zrobili dla Olkusza. Czy ten trzeci coś ruszy?[/quote]
Ruszy swoją kieszeń oraz dopełni swoje konto w Banku.

stinek
stinek

Dwaj pozostali radni nic do tej pory nie zrobili dla Olkusza. Czy ten trzeci coś ruszy?

pavv
pavv

Robocop? Cyborg? Android?

Theon
Theon

[quote name=”fotoszop”]kto? KTO! mu to zrobił…
nadaje się na stronę gpjp.pl
GrafikPłakałJakProjektował
a Bukowno już tam jest![/quote]
– starosta dał mu namiar na swojego fotografa 🙂

fotoszop
fotoszop

kto? KTO! mu to zrobił…
nadaje się na stronę gpjp.pl
GrafikPłakałJakProjektował
a Bukowno już tam jest!

paw
paw

[quote name=”olmen”]Pięknemu Marcinowi znowu się fuksło.[/quote]
powie jak zwykle,że jest w opozycji i nic nie może zrobić.TYLKO KASĘ MOŻE BRAĆ I NA KONTO ODKŁADAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

olmen
olmen

Pięknemu Marcinowi znowu się fuksło.