osobowosc roku 2016

Krzysztof Grzesik, Andrzej Maksymowicz, Roman Piaśnik i Stanisław Stach – to laureaci plebiscytu „Osobowość Roku 2016”, organizowanego przez :Gazetę Krakowską”.

Tytuły „Osobowość Roku” zostały przyznane w czterech kategoriach: działalność społeczna i charytatywna, kultura, samorząd i społeczeństwo lokalne oraz biznes. Czytelnicy „Gazety Krakowskiej” wybierali laureatów osobno w Krakowie, Nowym Sączu, Tarnowie oraz w każdym powiecie województwa małopolskiego.

Zwyciężcy plebiscytu odebrali wyróżnienia podczas uroczystej gali w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie. Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Chorób Płuc w Jaroszowcu zostal uhonorowany w kategorii biznes za nieustanny rozwój placówki, którą kieruje. Andrzej Maksymowicz, właściciel firmy MAX-TRANS, zwyciężył w kategorii działalność społeczna i charytatywna za finansowanie sportu. Olkuski burmistrz Roman Piaśnik tytuł Osobowości Roku 2016 w kategorii samorząd uzyskał m.in. dzięki zorganizowaniu sztucznego lodowiska na rynku. Dyrektor Galerii Sztuki Współczesnej BWA w Olkuszu Stanisław Stach został laureatem w kategorii kultura za konsekwentne realizowanie swojej pasji.

Fot. UMiG Olkusz

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o