Klucze

Trwa modernizacja ulicy Zawierciańskiej w Kluczach, będącej częścią drogi wojewódzkiej nr 791. W ramach zadania zostanie zmodernizowany odcinek o długości 1,6 km. Prace powinny się zakończyć w połowie grudnia tego roku.

Modernizacja drogi wojewódzkiej 791 w Kluczach od ronda do przejazdu kolejowego w Osadzie idzie pełną parą. W ramach zadania zostanie zmodernizowana droga wojewódzka numer 791 na długości 1,6 km. – W tym roku nie będzie możliwe wykonanie przebudowy ronda i nowych nasadzeń. Mam nadzieję, że prace te Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie zaplanuje na przyszły rok. Wartość obecnie wykonywanych robót drogowych to prawie 1,7 mln zł. W ostatnich 3 latach Województwo Małopolskie przebudowało odcinek od granic województwa do ronda w Kluczach za ok. 7 mln zł – wylicza na swoim facebookowym profilu Norbert Bień, Wójt Gminy Klucze.

W ramach inwestycji zaplanowano wymianę nawierzchni jezdni, naprawę odwodnienia drogi, regulację studzienek, wymianę uszkodzonych krawężników, a także odnowę oznakowania poziomego. – Prace powinny się zakończyć w połowie grudnia tego roku – zapewnia Dawid Gleń z Zarządu Dróg Wojewódzkich w Krakowie.

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o