zakonczenie roku szkolnego 14

Wcześniej niż początkowo planowano, bo 19 czerwca uczniowie zakończyli rok szkolny. Kolejny rozpocznie się z jednodniowym opóźnieniem, ponieważ 1 września wypada… w sobotę. Przed najmłodszymi mieszkańcami ponad dwa miesiące odpoczynku. Miejsko-gminne zakończenie roku szkolnego z udziałem uczniów, nauczycieli, dyrektorów szkół i władz miasta odbyło się w Szkole Podstawowej Nr 9 w Olkuszu.

– Życzę Wam z całego serca, aby ten czas upłynął Wam radośnie i przede wszystkim bezpiecznie. Niech wakacyjne wyjazdy i wędrówki odkryją przed wami piękno naszego kraju, a zagraniczne wyprawy przyniosą nowe ciekawe doświadczenia. Nauczycielom i dyrektorom dziś należą się szczególne podziękowania. Był to bowiem trudny rok, gdy upominaliście się o swoje prawo do godnej pracy, jednocześnie pamiętając o tych, dla których tu jesteśmy – najmłodszych mieszkańcach naszego miasta i gminy, za co należy Wam się nasz szacunek – mówił burmistrz Roman Piaśnik.

zakonczenie roku szkolnego 21

Podziękowania i życzenia na ręce dyrekcji szkoły złożyli również reprezentanci Posłów na Sejm RP Lidii Gądek oraz Jacka Osucha, a także Marek Krzykawski – Przewodniczący ZNP w Olkuszu.

zakonczenie roku szkolnego 29

Po przemówieniach zaproszonych gości był czas na pokaz artystycznych umiejętności zdolnej młodzieży Szkoły Podstawowej Nr 9 oraz ogłoszenie wyników nietypowego konkursu, w którym uczniowie ze swojego grona wybierali laureatów w bardzo nietuzinkowych kategoriach.

Na zakończenie wręczono nagrody za wybitne osiągnięcia w nauce.

zakonczenie roku szkolnego 61

Więcej zdjęć znajduje się na naszym profilu na facebooku: https://www.facebook.com/umigolkusz/photos/pcb.1353092411513263/1353090494846788/?type=3&theater

UMiG Olkusz

zakonczenie roku szkolnego 115

zakonczenie roku szkolnego 127

zakonczenie roku szkolnego 133

1
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
avatar
500
1 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
1 Autorzy komentarzy
Hania Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Hania
Hania

Czy ktoś z Was jeździ na wakacje w kwietniu? Chcemy wybrać się w tym terminie, by nie było tłumów w hotelu. Który kierunek z http://okiemturysty.pl/porady/gdzie-na-wakacje-w-kwietniu/ wybrać?