1

Olkuskie targowiska to miejsca, gdzie w trakcie wyborczej kampanii do parlamentu często można spotkać kandydatów na posłów i senatorów. W piątek do Olkusza przyjechał wicepremier Jarosław Gowin.

Jesienna kampania weszła na ostatnią prostą. Do wyborów pozostał nieco ponad tydzień, a kandydaci nie zwalniają tempa. W powiecie olkuskim ostatnio często można spotkać polityków, których na co dzień znamy głównie z mediów. Jednym z kandydatów, którzy w piątek pojawili się w Olkuszu był wicepremier oraz minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin.

4

Wizyta była okazją do rozdawania wyborczych materiałów, ale i do rozmów z mieszkańcami. – Przyjazdy Jarosława Gowina na olkuskie targowiska to już tradycja, a jak wskazują reakcje mieszkańców naszej gminy – bardzo przyjemna tradycja. Było dla mnie miłym zaskoczeniem przypomnienie przez jedną z Pań przepisu na szarlotkę z materiałów rozdawanych podczas jednej z poprzednich wizyt. Podczas takich spotkań można poznać bezpośrednio opinie mieszkańców w wielu kwestiach, a również złożyć relacje z konsekwentnej realizacji obietnic, jakie zostały złożone przez Zjednoczoną Prawicę przed poprzednimi wyborami – mówi Łukasz Piątek, współpracownik Jarosława Gowina.

Dwa dni wcześniej podobne spotkanie odbyło się na targu w Wolbromiu.

Fot. źródło: Grzegorz Nocoń

2

3

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
DK
DK
4 lat temu

Serfując po internecie natknęłam się na sprawę oskarżenia Jacka O. o hejterstwo. Sprawę prowadziła Policja i hejtowany rozważa wystąpienie na drogę sądową przeciwko Jackowi O. Słyszał ktoś z was więcej na ten temat? Szkoda, że Przegląd Olkuski o tym nie napisał, ale rozumiem, że po wyborach będzie o tym wzmianka?

DK
DK
4 lat temu

Do wyborców PiS. Wybierzcie lepiej niż w latach poprzednich. Powiedzcie największemu sejmowemu leniowi z Olkusza NIE. Dajcie szanse komuś innemu. Może sprawdzi się lepiej niż ten który przez ostatnie kilka kadencji znajduje się na liście najbardziej leniwych posłów.

leser
leser
4 lat temu

13 października mamy wybór miedzy tym co płynie w Wiśle, a Tymi co budują mosty