medale2

W Rzeszowie odbyły się Mistrzostwa Makroregionu w Lekkiej Atletyce oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Lekkiej Atletyce. Duży sukces sportowy osiągnął zawodnik UKS „KUSY” Kacper Świderek, zajmując 3 miejsce w biegu na dystansie 1000 m młodzików z czasem 2.49.05 s. Brązowy medal Kacpra to największe dotychczasowe osiągnięcie tego zawodnika na imprezie tej rangi.

Na V Biegu Przełajowym im. Jerzego Łaskawca w Hutkach startowali lekkoatleci MOSiR – u BUKOWNO. W kategorii uczennic szkół podstawowych do lat 13 pierwsze miejsce zajęła Weronika Drynda. Wśród gimnazjalistek (14 – 16 lat) zwyciężyła Patrycja Drynda, a druga była Katarzyna Gonera. W kategorii chłopców w wieku 14 – 16 lat wygrał Mateusz Drynda.