skrzynka rady seniorow

Masz pomysł dotyczący spraw związanych z seniorami? A może chcesz coś zmienić w Olkuszu z pomocą Gminnej Rady Seniorów? Skorzystaj ze skrzynki uwag i opinii zamontowanej w Urzędzie Miasta i Gminy Olkusz.

Rada Seniorów po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców. Tym razem postanowiła uruchomić dodatkowy kanał komunikacji, przeznaczony głównie dla osób, które nie korzystają z internetu. – Liczymy, że inicjatywa ta przypadnie do gustu przede wszystkim tym, którzy chcą podzielić się jakąś myślą dotyczącą funkcjonowania samorządu, usprawnieniem dla osób starszych czy też sprawami związanymi z seniorami, a którzy z jakichś przyczyn nie mogą przybyć na nasz dyżur – komentują Olga Śladowska i Ryszard Ryza z Gminnej Rady Seniorów. Wspomniany dyżur odbywa się w każdy wtorek od 11:00 do 13:00 w pokoju 238 olkuskiego magistratu.

skrzynka rady seniorow 2

Jeżeli w skrzynce znajdzie się informacja dotycząca funkcjonowania samorządu, na pewno zajmą się nią urzędnicy. Rada Seniorów nie ogranicza bowiem korzystania ze skrzynki wyłącznie w kwestiach dotyczących starszych mieszkańców. – Bardzo mnie cieszy ilość inicjatyw, z jakimi wychodzą olkuscy seniorzy. Każda z nich przybliża nas do realizacji społeczeństwa otwartego na ich sprawy – uważa Roman Piaśnik, burmistrz Olkusza.
To nie koniec pomysłów Gminnej Rady Seniorów. O ich kolejnych inicjatywach seniorów przeczytacie u nas już niebawem. 

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze