ogien

Od czerwca br. w naszym Mieście audytorzy z firmy NDE sp. z o.o. z Krakowa będą odwiedzali tych Mieszkańców, którzy złożyli ankiety dotyczące wymiany źródeł ciepła w swoich domach. Ta długo wyczekiwana akcja będzie prowadzona równolegle u wszystkich partnerów naszego wniosku o dofinansowanie, tj. także w Gminach Bolesław i Klucze.
Audytorzy telefonicznie potwierdzą swoją wizytę w każdym z domów. Przed rozpoczęciem audytu będzie można zweryfikować tożsamość każdego z audytorów na podstawie identyfikatora firmy NDE sp. z o.o. oraz upoważnienia Marszałka Województwa Małopolskiego.

Dodatkowo na stronie miejskiej www.bukowno.pl zamieszczona została imienna lista osób uprawnionych do wykonywania pomiarów lub pod nr 32-6261836 pracownik Urzędu Miejskiego potwierdzi dane audytora.

Czas przeprowadzenia wywiadu oraz oględzin i pomiarów to ok. 1 godzina, a następnie zebrane dane będą przetwarzane i posłużą do wykonania opracowania. Końcowy audyt zostanie przekazany Mieszkańcom celem jego akceptacji. Potwierdzony i zaakceptowany przez Mieszkańca audyt będzie podstawą do podpisania umowy o dofinansowanie wymiany źródła ciepła.

Zgodnie z wnioskiem o dofinansowanie ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 w Mieście Bukowno wykonanych zostanie 180 audytów energetycznych.

Są jeszcze ostatnie wolne miejsca na wykonanie darmowych audytów dla Mieszkańców Bukowna! Zapraszamy do składania ankiet do końca maja br. Ankieta jest dostępna na stronie internetowej www.bukowno.pl w zakładce „Ogrzej DOM”, w elektronicznym biurze podawczym lub w pokoju nr 9 Urzędu Miejskiego.

Szanowni Mieszkańcy, audyty wykonywane są dla Państwa BEZPŁATNIE, a każdy audytor posiada przy sobie:
IDENTYFIKATOR firmy NDE sp. z o.o. w Krakowie,
UPOWAŻNIENIE Marszałka Województwa Małopolskiego do przeprowadzenia audytu.

Wszystkie osoby, które żądają zapłaty za jakiekolwiek pomiary, czy oględziny lub nie posiadają wymaganych upoważnień działają nielegalnie! Takie przypadki prosimy zgłaszać Policji.

UM Bukowno

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments