wypadek rodaki 8 2019 1

Policjanci z komendy wyjaśniają okoliczności i przyczynę wypadku drogowego, do którego doszło w poniedziałek tj. 19.09.19r. na drodze wojewódzkiej 791 w miejscowości Rodaki. W wyniku wypadku śmierć poniósł 31-letni motocyklista.

Do zdarzenia doszło około godziny 17 w Rodakach. Jak wstępnie ustalili policjanci, 31-letni kierowca motocykla marki Honda Hornet na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg, a następnie uderzył w samochód ciężarowy MAN, który jechał po przeciwnej stronie jezdni. Jadący za hondą inny motocyklista, nie zdążył wyhamować, przewrócił się na jezdnię i doprowadził do zderzenia z hyundaiem. W wypadku śmierć poniósł 31-letni motocyklista, który zginął na miejscu. Drugi z motocyklistów 32-letni mieszkaniec powiatu olkuskiego doznał ogólnych potłuczeń. Droga w tym miejscu była zablokowana. Kierowcy musieli korzystać z objazdów.

Na miejscu wypadku prowadzone były czynności policyjne pod nadzorem Prokuratora. Policjanci będą wyjaśniać jak doszło do wypadku.

KPP Olkusz

wypadek rodaki 8 2019 2

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o